ÖZCAN Eczanesi
EZEL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÖZCAN Eczanesi
Tabaklar Mah. Hastane Cad. Talu Apt. No:15(Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 218 19 90
EZEL Eczanesi
İZZET BAYSAL MERKEZ DEVLET HASTANESİ SK N.27/A (RUH SAĞLIĞI HASTANESİ KARŞISI)
Tel: 0374 2752844
Bolu 5 günlük hava tahmini

O müdür iddialara cevap verdi

20 Ekim 2016

“FETÖ/PDY İLE HİÇBİR BAĞIM OLMAMIŞTIR”

Hakkında ilk olarak CHP Gençlik Kolları Başkanı Tahsin Mert Karagöz’ün açıklamalarda bulunduğu, sonrasında ise CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan’ın TBMM’de yaptığı konuşmada -FETÖ’cü müdür- diye Türkiye kamuoyuna lanse ettiği İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengin sessizliğini bozdu.Yazılı açıklama yapan Müdür Yusuf Cengiz, “FETÖ/PDY ile hiçbir bağım olmamıştır. Görev yaptığım süre içinde de bu yapılanmaya karşı verdiğim mücadele herkes tarafından bilinmektedir” dedi.

 

Haber: Hakan Aydın

Hakkında ortaya atılan iddialara yazılı basın açıklamasıyla cevap veren İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz’in açıklaması şu şekilde;

İDDİA EDİLDİĞİ GİBİ 2014 DEĞİL 2012’DİR

Yayımlanan fotoğraf, 5-6 Mayıs 2012 tarihlerinde Cumartesi ve Pazar günlerinde iki günlük Bulgaristan/Sofya ve Romanya/Bükreş illerini kapsayan bir gezide çekilen fotoğraftır. Dolayısıyla öncelikle tarih, iddia edildiği gibi 2014 değil 2012’dir.

RESMİ OKULLARINDA GÖREV YAPAN ÖĞRETMENLERDİR

Fotoğraf karesinde yer alanlar, Balıkesir esnaf ve milletvekili heyeti değil, dönemin resmi okullarında görev yapan öğretmenlerdir. Fotoğrafta özellikle işaretlenerek gösterilen Ahmet DOĞAN ise, o tarihlerde bir okulda müdür yardımcısı olarak görev yapan bir öğretmendir. 2014 yılında benim Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yaptığım sürede, Ahmet DOĞAN’ın müdür yardımcılığı, süresi uzatılmayarak görevi sonlandırılmıştır. Önünde fotoğraf çektirilen bina ise Sofya merkezinde yer alan bir tiyatro/opera binasıdır.

HERKES TARAFINDAN BİLİNMEKTEDİR

Bugüne kadar FETÖ/PDY ile hiçbir bağım olmamıştır. Görev yaptığım süre içinde de bu yapılanmaya karşı verdiğim mücadele herkes tarafından bilinmektedir. Kamuoyuna saygılarımla duyurulur.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama