SEVİM Eczanesi
İPEK Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SEVİM Eczanesi
SÜMER MAH.CUMHURiYET CAD195/A DAMLA MARKET KARSISI
Tel: 0374 2173195
İPEK Eczanesi
Sağlık Mah.1440 Sok.NO 4(LATİFE HANIM ANA OKUL YANI)
Tel: 0374 222 97 77
Bolu 5 günlük hava tahmini

Ne Olduğunu Anlamayanlar Vardı, Başkan Özcan Açıkladı

13 Ağustos 2020

Karacasu yolu üzerine yapımı tamamlanan döner kavşağa yerleştirilen ve bazı vatandaşlar tarafında ne olduğu anlaşılmayan heykel hakkında Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan açıklamalarda bulundu. Heykelin 2017 yılında belediye tarafından ihale ile 400 bin TL’ye satın alındığı belirten Özcan, “Soyut bir Anka Kuşu, bittikten sonra bence güzel bir görsel olacak. Kimsenin ucube diyeceğini zannetmiyorum. Ben beğeniyorum. Ucube derlerse de ‘siz sanattan anlamıyorsunuz’ derim” ifadelerini kullandı.

Haber; Beyza Nur GÜNAY

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 2017 yılında belediye tarafından ihale ile 400 bin TL’ye satın alınan ve Karacasu yolu üzerine yapımı tamamlanan döner kavşağa yerleştirilen Anka Kuşu heykeli hakkında açıklamalarda bulundu.

Heykel hakkında vatandaşın kafasında oluşan belirsizliği gidermek için açıklamalarda bulunan Başkan Özcan, “2017 yılında Bolu Belediyesi ihaleyle satın almış. O zamanın parasıyla 400 bin lira para ödenmiş. Sonra da Sayın Erdoğan’ın bazı şehirlerdeki heykellere ucube denmesinden korkulmuş bu çürümeye bırakılmış. Ben bunu araştırırken gördüm yapıya da baktım soyut bir Anka Kuşu. Orada güzel bir göbek yaptık bu da burada çürüyeceğine biz bunun değerlendirelim dedik.  Işıklandırma çalışmaları da bittikten sonra bence güzel bir görsel olacak. Kimsenin ucube diyeceğini zannetmiyorum. Ben beğeniyorum. Ucube derlerse de ‘siz sanattan anlamıyorsunuz’ derim” ifadelerini kullandı.

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama