ELMAS Eczanesi
ELMAS Eczanesi
KIZILTAN Eczanesi
KIZILTAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ELMAS Eczanesi
Tabaklar Mah.Cumhuriyet Cad.No:58(Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi Karşısı)
Tel: 0374 212 72 73
ELMAS Eczanesi
Tabaklar Mah.Cumhuriyet Cad.No:58(Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi Karşısı)
Tel: 0374 212 72 73
KIZILTAN Eczanesi
Kültür Mah.Cem Sultan Cad.:No:182
Tel: 0374 270 39 14
KIZILTAN Eczanesi
Kültür Mah.Cem Sultan Cad.:No:182
Tel: 0374 270 39 14
Bolu 5 günlük hava tahmini

MUTFAK GÜNLERİ ÖDÜL TÖRENİ VE GALA YEMEĞİ İLE SONA ERDİ

18 Mart 2019

Bolu’da bu yıl 5’incisi düzenlenen Uluslararası Mutfak Günleri, üçüncü günün akşamında gerçekleştirilen gala yemeği ve ödül töreni ile sona erdi. Ödül töreninde dereceye girenlerin büyük mutluluk yaşadığı geceye birinci seçilen lise ve üniversiteli şeflerin coşkusu renk kattı.

Bolu Belediyesi öncülüğünde bu yıl 5’incisi düzenlenen Uluslararası Mutfak Günleri, 3 gün boyunca yerli yabancı 400 yarışmacının kıyasıya geçen yarışı sonrasında sona erdi. Üçüncü günün sonunda gerçekleştirilen gala yemeği ve ödül töreninde dereceye giren şefler ödüllerini aldı.

Bolu Highway Live Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen törene, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Eşi Güler Yılmaz, Yeniçağa Belediye Başkanı Recai Çağlar, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal ve Eşi Solmaz Baysal, YEPAD Başkanı Sadullah Önal ve Dernek Yönetimi, daire müdürleri, dünyanın çeşitli ülkelerinden jüri olarak gelen usta şefler, genç şefler ve çok sayıda davetli katıldı.

Ödül töreninde ilk olarak Bolu Belediye Bandosu kısa bir konser verdi. Konser sonunda salondakiler tarafından büyük alkış alan bando ekibi protokol üyeleri ile fotoğraf çektirdi. Daha sonra yurt dışından jüri üyeliği için ilimize gelen usta şeflere Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından plaket ve ödülleri takdim edildi. Programın devamında 3 gün süren yarışmada ödüle layık görülenler ödüllerini aldı. Liseler arası ve üniversiteler arası yarışmalarda birinci olarak altın madalyayı alan ekiplerin sevinci geceye renk kattı. A. Haktan Yamantürk

 

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama