SARUHAN Eczanesi
STAD Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SARUHAN Eczanesi
Sümer Mah. Hattat Emin Barin Cad. Gündogdu Park Apt. No:87/13 A(Bilal-i Habesi Camii Karsisi)
Tel: 0374 220 20 05
STAD Eczanesi
Karamanlı Mah.Stadyum Cad.No:39/a
Tel: 0374 2170575
Bolu 5 günlük hava tahmini

MUTAT PERSONEL TOPLANTISI YAPILDI

17 Nisan 2019

Gerede İlçe Müftülüğü mutat aylık personel toplantısını Müftülük Konferans Salonunda imam-hatip, müezzin kayyım ve kuran kursu öğreticilerinin katılımıyla yapıldı.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan toplantıda Başkanlık tarafından duyurulması istenilen konular, Ramazan ayında camilerde yapılacaklar, Kur’an kursları ve camiler başta olmak üzere ilçemizde din hizmetlerinin daha etkili halde sunulmasıyla ilgili konular görüşüldü. Toplantıda Diyanet İşleri Başkanlığı’nın, Türkiye Diyanet Vakfı ile toplumu zekat konusunda bilinçlendirmek amacıyla başlattığı “Kardeşliğimiz zekatla bereketlensin” çalışması kapsamında Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ın telekonferansı ile davam edildi.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ın telekonferansının ardından İlçe Müftülüğü ile Gerede Anadolu İmam Hatip Lisesi arasında imzalanan protokol gereği, imam hatip lisesi son sınıf öğrencilerinin ikamet ettikleri yere en yakın camide 15 gün süre ile okulda öğrendikleri bilgileri pratikte uygulama yapmaları için İlçe Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu, Gerede Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Abdurrahman Uslu ile din görevlileri arasında bilgi alışverişinde bulunuldu.

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama