ELMAS Eczanesi
SELEN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ELMAS Eczanesi
Tabaklar Mah.Cumhuriyet Cad.No:58(Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi Karşısı)
Tel: 0374 212 72 73
SELEN Eczanesi
Gölyüzü Mah.Bahar Sok.Mehmet Efendi Apt.No:40/1
Tel: 0374 218 20 48
Bolu 5 günlük hava tahmini

MUDURNU’NUN GİRİŞİNDEKİ BOZUK YOL AK PARTİLİ SİYASİLERİN GİRİŞİMLERİ İLE ASFALTLANIYOR

12 Eylül 2021

Bolu’nun Mudurnu ilçesi girişinde bulunan 1.8 kilometrelik bozuk yol, AK Partili siyasilerin girişimleri neticesinde asfalt olacak şekilde yapılacak.

Bolu’nun Mudurnu ilçesinin girişinde bulunan çift şeritli yol, altyapı sorunlarından kaynaklanan nedenlerden dolayı bir hayli bozulmuş, söz konusu yolun yalnızca tek tarafı kullanılıyordu. 2019 yılının Nisan ayından bu yana bozuk olan yol nihayet yapılıyor. AK Partili siyasilerin girişimleri sonucunda ilçenin kanayan yarası haline gelen 1.8 kilometrelik yolun yapım çalışmalarına Karayolları tarafından kısa bir süre sonra başlanacak.

 

KARAYOLLARI EKİPLERİ YOLDA İNCELEME YAPTI

AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü ile AK Parti Mudurnu İlçe Başkanı Hüseyin Yağın’ın girişimleri ve görüşmelerinin ardından ilçeye gelen Karayolları ekipleri, Mudurnu ilçe merkezinin hemen girişinde yer alan yolda yapım çalışmaları öncesi incelemelerde bulundu. Karayolları ekiplerine; AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Yağın, Mudurnu Belediye Meclis üyeleri Zafer Kalıncı, Ayhan Özden, Ergün Erdem, İl Genel Meclis Üyeleri Salih Şener ile İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Ayhan Yaşar, Uğur Arıkan ve Sabahattin Yaşar eşlik etti. Yakın zamanda başlanacak çalışmaların ardından Mudurnu hak ettiği asfalt yola kavuşacak.

 

“HALKIMIZA HAYIRLI UĞURLU OLSUN”

AK Parti Mudurnu İlçe Başkanı Hüseyin Yağın yaptığı açıklamada, “Mudurnu Belediyesi mücavir alan sınırları içerisinde bulunan ve ilçe merkezinin girişinde yer alan 1.8 kilometrelik yol, 2019 yılının Nisan ayından bu yana bozuk şekilde duruyordu. Başta il başkanımız, milletvekillerimiz ve bizlerin girişimleri neticesinde söz konusu bozuk yol, Karayolları ekipleri tarafından asfalt olacak şekilde yapılacak. Yol yapım çalışmalarına birkaç gün içinde başlanıp yakın zamanda tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulacak. Yolun yapımında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Hayırlı uğurlu olsun” dedi. Elif Erdoğan

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama