Mudurnu 30 yıl aradan sonra bir ilk yaşıyor!

  10 Haziran 2018

  AK Parti Milletvekili Adayı Metin Vural, 24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala gittiği baba ocağı Mudurnu’da vatandaşların büyük desteğini aldı. 30 yıl aradan sonra ilk kez Mudurnulu bir milletvekili adayı çıkartmanın heyecanını yaşayan yöre halkından İsmail Çakır, kaleme aldığı şiiri Metin Vural’a teslim etti. Çakır’ın şiiriyle duygu dolu anlar yaşayan AK Parti’nin genç milletvekili adayı Metin Vural, Mudurnuluların milletvekili özlemine 24 Haziran’da son vereceklerini söyleyerek “İnşallah sizlerin bu büyük desteğiyle Bolu’da 3-0’ı yakalayacağız” dedi.

   

   

  AK Parti Milletvekili Adayı Metin Vural, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri dolayısıyla çalışmalarına bugün doğup büyüdüğü Mudurnu’da devam etti.  İlçe merkezinde kurulan pazarda “Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye” için AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek isteyen Metin Vural’a Mudurnulular ilgi gösterdi.

  Yaklaşık 30 yıl aradan sonra Mudurnu’dan ilk kez bir milletvekili adayının çıktığına dikkat çeken vatandaşalar, bölgeyi temsil etmesi için Metin Vural’ı mecliste görmek istediklerini ifade ederek, tüm Mudurnuluların da siyasi görüşlerini bir kenara bırakarak Mudurnu’nun öz evladı Metin Vural’a sahip çıkması gerektiğini söylediler.

  Vatandaştan şiirli destek

  AK Parti Milletvekili Adayı Metin Vural, Mudurnu’da yaptığı çalışmalar esnasında bir de sürprizle karşılaştı. Güllüören Köyü sakinlerinden İsmail Çakır, AK Parti Milletvekili Adayı Metin Vural için yazdığı şiiri Vural’a teslim etti.  Yaşlı adamın şiiriyle duygu dolu anlar yaşayan Vural, “İnşallah sizlerin bu büyük desteğiyle Bolu’da 3-0’ı yakalayacağız” dedi. Vural ayrıca mektubu da ömrünün sonuna kadar saklayacağını da söyleyerek İsmail Çakır’a desteği ve şiir jesti için teşekkür etti.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.15236806869507