ÖZGÜR Eczanesi
ÇAMLIBEL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÖZGÜR Eczanesi
Kültür Mah.Şehitler Cad.Sınmazhan Apt.No:23/C (Köroğlu Dev.Has.Karşısı)
Tel: 0374 270 50 49
ÇAMLIBEL Eczanesi
Köroğlu Mah. Yağmur Sokak No:9/2 (80.YIL SAĞLIK OCAĞI KARŞISI)
Tel: 0374 215 51 00
Bolu 5 günlük hava tahmini

Minik eller yardım ediyor

14 Mayıs 2019

Bolu Müftülüğüne bağlı 4-6 yaş grubu Kur’an kurslarında eğitim gören öğrenciler, ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere yardım kolisi hazırladılar.

Bolu Vilayetler Birliği Anaokulunda öğrenim gören öğrenciler, ihtiyaç sahipleri için yardım kolisi hazırladı. Kur’an Kursu Öğreticileri Nazmiye Kübra Uzunöz ve Fatma Can’ın rehberliğinde gerçekleştirilen yardım kampanyası kapsamında minik öğrenciler, hazırladıkları yardım kolilerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere Türkiye Diyanet Vakfı Bolu Şubesine teslim etti. Yardım kolilerini İl Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı Bolu Şube Başkanı Orhan Genç, Müftü Yardımcısı Nihat Kök, Bolu Müftülüğü Din Hizmetleri ve Eğitimi Şube Müdürü Adem Özdemir ve Türkiye Diyanet Vakfı Bolu Şubesi Sorumlusu Hakan Esen teslim aldı.

 

İl Müftüsü Orhan Genç, “Kıymetli yavrular; Diyanet İşleri Başkanlığının bu yılki ramazan ayının teması ‘Ramazan ve İnfak’. Sizler bu temaya uygun ne kadar güzel bir iş başardınız. Hepinizin gözlerinden öpüyorum. Sizleri, öğretmenlerinizi ve ailelerinizi kutluyorum. Bize teslim ettiğiniz kolileri sizler adına ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız. Allah hepinize sağlıklı ve sıhhatli ömürler versin. Gülen yüzünüz solmasın. Her zaman mutlu olun inşallah.” ifadelerini kullandı.  A. Haktan Yamantürk

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama