“Minik Eller Büyük Emekler” Sergisi Açıldı

  14 Mart 2019

  Bolu Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerinin “Minik Eller Büyük Emekler” Sergisi açıldı.

  Bolu Atatürk İlköğretim Okulu 1. Ve 2. sınıf öğrencilerinin veliler ve öğretmenlerle birlikte, ahşap atıkları değerlendirerek yapmış oldukları çalışmaların sergisi Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi’nde 13 Mart 2019 Çarşamba günü saat 10.30’da açıldı.

  “Minik Eller Büyük Emekler” Sergisinin açılışına Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Zerrin Biçen,İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Kunuk, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Recep Nuri Kaçmaz, okul ve kurum müdürleri, daire amirleri, öğretmenler, veliler, öğrenciler ve sanatseverler katıldı.

  Bolu Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Fuat Bayramoğlu sergi açılış konuşmasında; “ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın İbrahim Kunuk Beyefendi, şube müdürlerimizden Sayın Recep Nuri Kaçmaz Beyefendi ve Sayın Levent Şener Beyefendi, Bolu’daki güzide okullarımızın çok kıymetli saygıdeğer müdürlerimiz, projede görev alan Sayın Yusuf Akdeniz Beyefendiye Sayın Talat Çetin Beyefendiye, Sayın Sinan Baş Beyefendiye, Sayın Sibel Gezgin Özkan Hanımefendiye, Sayın Filiz Meç Hanımefendiye VE Sayın Vicdan Yüksel Hanımefendiye, Okul Aile Birliği Başkanımız Sayın Hülya Öztürk Hanımefendi ve diğer üyelerimiz, saygıdeğer misafirlerimiz ve kıymetli velilerimiz, sevgili öğrencilerimiz katıldı. Sevgimizin açılışında büyük emekleri bulunan il Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Tepe Beyefendiye candan teşekkür ederiz. Katılımcılara minnettarız.

  Sergimiz iki gün sürecektir” dedi.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  1.0439400672913