DOĞAL Eczanesi
BOLU Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

DOĞAL Eczanesi
YasamKent Mah.Kalc Konutlar s Merkez 28.Blok Z­9
Tel: 0374 275 27 25
BOLU Eczanesi
Büyük Camii Mah. Fevzipaşa Cad. No:20/A (Hisar Tepesi)
Tel: 0374 215 74 95
Bolu 5 günlük hava tahmini

“Minik Eller Büyük Emekler” Sergisi Açıldı

14 Mart 2019

Bolu Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerinin “Minik Eller Büyük Emekler” Sergisi açıldı.

Bolu Atatürk İlköğretim Okulu 1. Ve 2. sınıf öğrencilerinin veliler ve öğretmenlerle birlikte, ahşap atıkları değerlendirerek yapmış oldukları çalışmaların sergisi Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi’nde 13 Mart 2019 Çarşamba günü saat 10.30’da açıldı.

“Minik Eller Büyük Emekler” Sergisinin açılışına Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Zerrin Biçen,İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Kunuk, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Recep Nuri Kaçmaz, okul ve kurum müdürleri, daire amirleri, öğretmenler, veliler, öğrenciler ve sanatseverler katıldı.

Bolu Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Fuat Bayramoğlu sergi açılış konuşmasında; “ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın İbrahim Kunuk Beyefendi, şube müdürlerimizden Sayın Recep Nuri Kaçmaz Beyefendi ve Sayın Levent Şener Beyefendi, Bolu’daki güzide okullarımızın çok kıymetli saygıdeğer müdürlerimiz, projede görev alan Sayın Yusuf Akdeniz Beyefendiye Sayın Talat Çetin Beyefendiye, Sayın Sinan Baş Beyefendiye, Sayın Sibel Gezgin Özkan Hanımefendiye, Sayın Filiz Meç Hanımefendiye VE Sayın Vicdan Yüksel Hanımefendiye, Okul Aile Birliği Başkanımız Sayın Hülya Öztürk Hanımefendi ve diğer üyelerimiz, saygıdeğer misafirlerimiz ve kıymetli velilerimiz, sevgili öğrencilerimiz katıldı. Sevgimizin açılışında büyük emekleri bulunan il Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Tepe Beyefendiye candan teşekkür ederiz. Katılımcılara minnettarız.

Sergimiz iki gün sürecektir” dedi.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama