ÖRNEKBAŞ Eczanesi
PETEK Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÖRNEKBAŞ Eczanesi
Beşkavakavaklar mh Necdet Gören Cd Yardemir Konutları N:18/4 Blok(Şehit Yüzbaşı Burak Bilen Sağlık Ocağı Çaprazı)
Tel: 0374 220 10 10
PETEK Eczanesi
Bahçelievler Mah.Vardalı Sok. Sedef Apt. No:7/A (50.Yıl İlköğretim Okulu Karşısı)
Tel: 0374 213 31 33
Bolu 5 günlük hava tahmini

Milliyetçi Hareket Partisi Bayramlaştı

13 Ağustos 2019

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanlığı, Kurban Bayramı nedeniyle parti binası önünde bir bayramlaşma töreni düzenledi. MHP İl Başkanlığında bir araya gelen partililer, bayram coşkusunu birlikte yaşadı.

Bayramlaşmaya öncesinde parti binasında basın açıklaması yapan MHP Bolu İl Başkanı Cihan Başaran, partililerinin bayramını kutlayarak birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti. Başaran, “Yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun ki bir kurban bayramına daha eriştik.  Böylece vacip olan kurban emrine uyarak, Allah’a yaklaşma makamı olan kurbiyete talip olduk. Kurban bayramında her kul Allah’ yakın olur. İmkânı olan kardeşlerim, kurbanlarınızı kestiniz, akraba ve dostlarınız ile bayramlaştınız, kurban paylarını ihtiyaç sahiplerine dağıttınız. Dil, din, ırk, mezhep ayrımı gözetmeden komşunuza, arkadaşınıza gidip bayramını tebrik ettiniz. Müslüman olmanın ve millet olmanın gereğini yerine getirdiniz. Allah yüce dergâhında kabul etsin. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

 

Bu gün burada, 50 yıllık kutsal davamızın çilesini çekmiş büyüklerimizle birlikte kaynaşıyoruz, bayramlaşıyoruz. Onlar üç hilal sancağını, alınlarının teri ile bin bir meşakkat ile canlarını ortaya koyarak, bizlere teslim ettiler.  Bizlerin görevi de, bu sancağı daha yükseklere taşımak ve gelecek nesillere teslim etmektir.

 

Bildiğiniz gibi her koldan ve her yoldan, bölücü terör örgütleri veya para piyasası araçları kullanılarak, arsızca, ahlaksızca, hayasızca Türkiye Cumhuriyetine saldırılar yapılıyor. Bu cennet vatanı kurban ederek, teslim almaya,  boyun eğdirmeye çalışılıyor. Bu hain saldırıların hiçbir işe yaramayacağını bütün dünya bilmelidir. Çünkü biz, Hz. İbrahim gibi Allah’a iman etmiş, Hz. İsmail gibi Allah’a teslim olmuş bir milletiz. Hepimiz biriz. Yurdumuz bir, toprağımız bir, bayramımız bir, bayrağımız bir, ekmeğimiz bir, tarihimiz bir. Milletimiz gün gelir malını feda eder, gün gelir canını feda eder. Ama asla vatanını kurban etmez, ettirmez, ettirmeyeceğiz.

Bu vesile ile kesilen kurbanlarımız Allah katında kabul olsun. Kurban bayramı, bütün İslam âleminin, kâfirin zulmünden ve fitnelerinden kurtuluşu olsun. Kurban bayramı, milletimiz için birlik, beraberlik, huzur olsun. Allah tekrarına erdirsin. Bayramınız mübarek olsun” şeklinde konuştu.

Milliyetçi Hareket Partisi Bayramlaştı
Milliyetçi Hareket Partisi Bayramlaştı
Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama