PETEK Eczanesi
PINAR Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

PETEK Eczanesi
Bahçelievler Mah.Vardalı Sok. Sedef Apt. No:7/A (50.Yıl Ortaokulu Giriş Kapısı Karşısı)
Tel: 0374 213 31 33
PINAR Eczanesi
YAŞAMKENT MAH.27 NOLU ADA Z-33 (KALICI KONUTLAR SAĞLIK OCAĞI KARŞISI)
Tel: 0374 2751444
Bolu 5 günlük hava tahmini

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NE 500 PERSONEL ALINACAK

13 Eylül 2020

Bolu Çalışma ve İş Kurumu, Toplum Yararına Program kapsamında Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı merkez ve ilçelerde istihdam edilmek üzere 500 personel için daha önce durdurulan başvurular yeniden başladı.

Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı merkez ve ilçelerde istihdam edilmek üzere 400 temizlik personeli, 100’de güvenlik görevlisi toplam 500 personelin alınacağı iş başvuruları yeniden başladı. Bolu Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Bolu Çalışma ve İş Kurumu aracılığı ile Toplum Yararına Program kapsamında Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı merkez ve ilçelerde istihdam edilmek üzere ‘400 kişi Temizlik Personeli’ ve ‘100 kişi Özel Güvenlik Görevlisi’ alınacak. Talep edenler 14.09.2020 ile 18.09.2020 tarihleri arasında ‘Alo170’ iletişim hattı ve internetten ‘İŞKUR E-Şube’ üzerinden kendileri müracaat edebileceklerdir. İŞKUR İl Müdürlüğü’nden başvuru alınmayacaktır. Belirtilen tarihler arasında başvuru yapanlardan tamamı 23.09.2020 tarihinde yapılacak olan noter kurası yöntemiyle programa katılma koşulları uygun olanlar katılımcı olarak belirlenecek ve 01.10.2020 tarihinde program başlayacaktır. Ağustos ayı içerisinde açılan ancak okullar açılmadığı için ileri bir tarihe ötelenen programa başvuru yapanlardan başvuru koşullarını taşıyanlar otomatik olarak aktarılacağından yeniden başvuru yapmalarına gerek bulunmamaktadır” ifadelerine yer verildi.

 

BAŞVURU ŞARTLARI

Kuruma kayıtlı işsiz olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Emekli ve malul aylığı almıyor olmak, Öğrenci olmamak Mevzuatta yer alan daha önce yararlanılan kurs ve programlar arasındaki bekleme süresini doldurmuş olmak, Başvuru tarihinden önceki son 1 aylık sürede sigortalı olmamak, ADNKS’ye göre aynı adreste oturanların, programa başvuru yapılan tarih dikkate alınarak gelir getirici bir işte çalışma sonucu elde ettikleri toplam kazançlarının net asgari ücretin 1,5 katını aşmaması.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama