ÖZCAN Eczanesi
SOYSAL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÖZCAN Eczanesi
Tabaklar Mah. Hastane Cad. Talu Apt. No:15(Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 218 19 90
SOYSAL Eczanesi
Sağlık Mah. Sigorta Cad. No:23-A(Köroğlu Dev.Has.Polikinlikler Karşısı)
Tel: 0374 270 34 11
Bolu 5 günlük hava tahmini

MHP Bolu İl Başkanlığı mazbatasını aldı

18 Kasım 2020

“NEREDE KALMIŞTIK”

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimlerin ardından seçilen Cihan Başaran ve İl Başkanlığı Yönetim Kurulu mazbatasını aldı. Cihan Başaran mazbatanın ardından bir açıklama yayınladı. Başaran yayınladığı açıklamada, “Bolu’nun bize olan güvenleri ve inançlarını boşa çıkarmayacağız” ifadelerini kullandı.

 

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimlerin ardından seçilen Cihan Başaran ve İl Başkanlığı Yönetim Kurulu mazbatasını aldı. Cihan Başaran mazbatanın ardından bir açıklama yayınladı. Başaran yayınladığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

 

“Bugün mazbatamızı seçim kurulumuzdan aldık. Yeni bir döneme başlıyoruz. Geçen dönem göreve atandığımızda Bolu’ya yeni bir ses, yeni bir nefes olmaya çalıştık. Büyük başarılara imza attık. Çalışmalarımız da her zaman yenilikçi ve gelişime açık bir siyaseti benimsedik. ‘Nerede kalmıştık’ deyip, yeni dönemin projelerini ve stratejilerini belirleyeceğiz. Birbirinden değerli il, ilçe ve belde başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimizle, Ülkü Ocakları başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimizle, kadın kolları teşkilatımız, belediye başkanlarımız, belediye meclis üyelerimiz ve il genel meclis üyelerimizle, teşkilat üyelerimiz ve üç hilale gönül vermiş her kardeşimizle yeni dönemin çalışmalarını başlatacağız. Bolu’nun bize olan güvenleri ve inançlarını boşa çıkarmayacağız.”

 

“DAHA MUTLU YAŞANABİLİR BİR BOLU’YU İNŞA EDEBİLMEKTİR”

“Parti politikamız ‘Önce Ülkem ve Milletim, Sonra Partim ve Ben’ görüşüne dayanır. Yerel siyasette ise MHP Bolu İl Başkanlığı olarak bizim çabamız ve hedefimiz ‘Önce Bolu ve Bolu’da Yaşayan Milletim’ olacaktır. Bütün çabamız Bolu’nun gelişip büyümesi ve zenginleşmesi olacaktır. Hepimizin ortak paydası ve sevdası ‘Daha mutlu yaşanabilir bir Bolu’yu inşa edebilmektir.”

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama