METİN VURAL, BEŞKAVAKLAR MAHALLESİ’NDE

  19 Haziran 2018

  Ak Parti Milletvekili Adayı Metin Vural, Beşkavaklar Mahallesinden Bolululara çağrıda bulundu. Vural, burada yaptığı açıklamada, “Ülkemizin 2023 hedefleri için güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye için destek istiyoruz. Bizim beklentimiz bu yapılan hizmetlerin devamı yönündedir” dedi.

  AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Metin Vural, 24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını Beşkavaklar Mahallesi’nde devam etti. Seçim çalışmalarını sürdürdüğü Beşkavaklar Mahallesinde sokak sokak parti kadrolarıyla dolaşan Ak Parti adayı Vural, bir araya geldiği esnaf ve vatandaşlardan “Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye” için AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi.

  24 Haziranda yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin Türkiye’nin 2023 hedefleri için büyük önem taşıdığını vurgulayan AK Parti Milletvekili adayı Vural, burada yaptığı açıklamada, “24 Haziran günü ülkemiz için tarihi bir gün olacak. Aziz milletimiz daha müreffeh bir Türkiye için sandık başına gidecek. Ülkemizin 2023 hedefleri için güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye için destek istiyoruz. Bizim beklentimiz bu yapılan hizmetlerin devamı yönündedir. Bolulu hemşerilerimizden beklentimiz sandığa gitmeleridir. Çünkü bir oyun çok büyük önemi olduğu bir seçimin arifesindeyiz. İnşallah 24 Haziranda milletimizden alacağımız güven ve destekle inşallah Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti ülkemizi daha güçlü yarınlara taşıyacaktır” ifadelerini kullandı. Mihrali Emrah Çiftçi

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  2.1774418354034