ELMAS Eczanesi
ELMAS Eczanesi
KIZILTAN Eczanesi
KIZILTAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ELMAS Eczanesi
Tabaklar Mah.Cumhuriyet Cad.No:58(Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi Karşısı)
Tel: 0374 212 72 73
ELMAS Eczanesi
Tabaklar Mah.Cumhuriyet Cad.No:58(Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi Karşısı)
Tel: 0374 212 72 73
KIZILTAN Eczanesi
Kültür Mah.Cem Sultan Cad.:No:182
Tel: 0374 270 39 14
KIZILTAN Eczanesi
Kültür Mah.Cem Sultan Cad.:No:182
Tel: 0374 270 39 14
Bolu 5 günlük hava tahmini

METİN; “HAİNLERE KARŞI BİR VE BERABER OLMAMIZ LAZIM”

26 Mart 2019

Cumhur İttifakı AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Bolu Şehit Aileleri ve Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti.

 

Şehit yakınları ve gazilerle sohbet eden Metin, 15 Temmuz ruhunun Cumhur İttifakı olarak devam ettiğini belirterek, “Ülkemize kem gözle bakan, ülkemiz üzerinde kirli hesaplar yapan mihraklara, Türkiye içindeki hainlere karşı bir ve beraber olmamız lazım. Hangi görüşten, hangi düşünceden olursak olalım bizim yapmamız gereken milletçe kenetlenmek. İnşallah Cumhur İttifakı olarak bizlerde bu aziz millete en iyi şekilde hizmet etmek için çaba sarf edeceğiz” dedi.

Tarihi yerel seçimlere 6 gün kala Cumhur İttifakı AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin,  lehine adaylıktan çekilen MHP'li İbrahim Doğan ile birlikte Bolu Şehit Aileleri ve Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne ziyarette bulundu. 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi dolayısıyla bir hafta gecikmeli gerçekleşen ziyarette Metin, Dernek Başkanı Muhittin Özel, şehit yakınları ve gazilerle sohbet ederek ‘birlik ve beraberlik’ çağrısında bulundu.

"BİZİM YAPMAMIZ GEREKEN MİLLETÇE KENETLENMEK"

‘Bu vatan, bu millet, bu devlet ilelebet payidar kalacaksa güçlü ordusu, güçlü milletiyle ayakta kalacaktır’ diyen Metin, “Allah'a şükür 15 Temmuz'da milletçe önemli bir irade ortaya koyduk. İşte o ruh bugün Cumhur İttifakı olarak devam ediyor. Ülkemizin yakalamış olduğu bu birlik beraberliği en üst seviyeye taşımamız lazım. Ülkemize kem gözle bakan, ülkemiz üzerinde kirli hesaplar yapan mihraklara, Türkiye içindeki hainlere karşı bir ve beraber olmamız lazım. Hangi görüşten, hangi düşünceden olursak olalım bizim yapmamız gereken milletçe kenetlenmek. İnşallah Cumhur İttifakı olarak bizlerde bu aziz millete en iyi şekilde hizmet etmek için çaba sarf edeceğiz. Şehitlerimizin, gazilerimizin bize emanet ettiği bu güzel vatanı en iyi şekilde koruyacak ve gözeteceğiz. Ne diyoruz, iri olalım, diri olalım bir ve beraber olalım. Hep birlikte Türkiye olalım”  dedi.

“GEREKEN DERS SANDIKTA VERİLECEK"

Metin ayrıca, yerel seçimlerin ilk kez genel seçim havasına geçtiğine de dikkat çekerek, “Bunun sebebi hainlerin hain planları. Ancak onlara da inşallah gereken dersi 31 Mart'ta sandıkta verilecek” diye konuştu. Cumhur İttifakı Adayı Fatih Metin daha sonra şehit yakınları ve gazilerin taleplerini dinleyerek ardından dernek binasından ayrıldı. A. Haktan Yamantürk

METİN; “HAİNLERE KARŞI BİR VE BERABER OLMAMIZ LAZIM”
METİN; “HAİNLERE KARŞI BİR VE BERABER OLMAMIZ LAZIM”
Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama