İPEK Eczanesi
SİNEM Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

İPEK Eczanesi
Sağlık Mah.1440 Sok.NO 4(LATİFE HANIM ANA OKUL YANI)
Tel: 0374 222 97 77
SİNEM Eczanesi
Tabaklar Mah.Kutucular Sk.No:7/A(Karaçayır Migros Çaprazı)
Tel: 0374 218 21 26
Bolu 5 günlük hava tahmini

MENGEN’İ ULUSLARARASI MARKA YAPACAKLAR

13 Mayıs 2016

Mengen Belediyesi, Abant İzzet Baysal Üniversitesi ve İzzet Baysal Vakfı arasında Mengen’e, Mengen İzzet Baysal Aşçılık ve Gastronomi Eğitim Kampüsü’nün...

Mengen Belediyesi, Abant İzzet Baysal Üniversitesi ve İzzet Baysal Vakfı arasında Mengen’e, Mengen İzzet Baysal Aşçılık ve Gastronomi Eğitim Kampüsü’nün yapılması için protokol imzalandı. Bolu Valilik binasında imzalanan protokolde Rektör Coşkun Turizm ve Aşçılık Yüksekokulu Müdürleri’ni tanıtarak bir çok kurum ve kişinin katkılarıyla Mengen’e kazandırılacak olan kampüste, akademik anlamda bu hocalara büyük sorumluluk düştüğünü söyledi. 

 

Mengen İzzet Baysal Aşçılık ve Gastronomi Eğitim Kampüsü ile birlikte  hedeflerinin aşçılık konusunda Mengen’i uluslararası bir düzeye getirmek olduğunu belirten ve  Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürü ve Aşçılık Meslek Yüksekokulu Müdürlerini  tanıtan Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun; “Aşçılık ve Gastronomi Mutfak Sanatları bölümünde görev yapacak olan arkadaşlara büyük bir sorumluluk düşüyor.  Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürümüz Doç. Dr. Rahmi Yücel, Aşçılık Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Doç. Dr. Nihal Doğan’ı tanıtmak istiyorum. Bu sorumluluk şuanda bizim omuzlarımızda. Bizim görevimiz İzzet Baysal Vakfının yapmış olduğu bu güzel eseri amacı doğrultusunda kullanmak suretiyle hem eğitimde hem de akademik çalışmalarda en üst düzeye getirmek ve bunu da arkadaşlarımızın en iyi şekilde yapacağına inanıyorum” dedi. (Emrah ÖGET)

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama