MENGEN’İ ULUSLARARASI MARKA YAPACAKLAR

  13 Mayıs 2016

  Mengen Belediyesi, Abant İzzet Baysal Üniversitesi ve İzzet Baysal Vakfı arasında Mengen’e, Mengen İzzet Baysal Aşçılık ve Gastronomi Eğitim Kampüsü’nün...

  Mengen Belediyesi, Abant İzzet Baysal Üniversitesi ve İzzet Baysal Vakfı arasında Mengen’e, Mengen İzzet Baysal Aşçılık ve Gastronomi Eğitim Kampüsü’nün yapılması için protokol imzalandı. Bolu Valilik binasında imzalanan protokolde Rektör Coşkun Turizm ve Aşçılık Yüksekokulu Müdürleri’ni tanıtarak bir çok kurum ve kişinin katkılarıyla Mengen’e kazandırılacak olan kampüste, akademik anlamda bu hocalara büyük sorumluluk düştüğünü söyledi. 

   

  Mengen İzzet Baysal Aşçılık ve Gastronomi Eğitim Kampüsü ile birlikte  hedeflerinin aşçılık konusunda Mengen’i uluslararası bir düzeye getirmek olduğunu belirten ve  Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürü ve Aşçılık Meslek Yüksekokulu Müdürlerini  tanıtan Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun; “Aşçılık ve Gastronomi Mutfak Sanatları bölümünde görev yapacak olan arkadaşlara büyük bir sorumluluk düşüyor.  Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürümüz Doç. Dr. Rahmi Yücel, Aşçılık Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Doç. Dr. Nihal Doğan’ı tanıtmak istiyorum. Bu sorumluluk şuanda bizim omuzlarımızda. Bizim görevimiz İzzet Baysal Vakfının yapmış olduğu bu güzel eseri amacı doğrultusunda kullanmak suretiyle hem eğitimde hem de akademik çalışmalarda en üst düzeye getirmek ve bunu da arkadaşlarımızın en iyi şekilde yapacağına inanıyorum” dedi. (Emrah ÖGET)

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.25596714019775