ÜNAL Eczanesi
BİZİM Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÜNAL Eczanesi
Kültür Mah.Şehitler Cad. No: 25/A (Köroğlu Dev.Has.Karşısı)
Tel: 0374 270 10 42
BİZİM Eczanesi
Hastane Cad. No:17/A (Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 217 17 22
Bolu 5 günlük hava tahmini

MENGEN OKULLARINDA ÖRNEK ÇALIŞMA

12 Eylül 2020

Mengen’de görev yapan öğretmenler, okullarının boyalarını kendileri yaparak örnek çalışma başlattılar.

2019 yılı sonunda Çin’de başlayan ve tüm dünyayı pandemik etkisi altına alan Covid-19 virüsü nedeniyle Türkiye’de de 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Örgün Eğitimine Mart ayında ara verilmişti. Milli Eğitim Bakanlığı’nın 21 Eylül 2020 tarihinde okul öncesi ve 1.sınıflarla yeniden başlanacağını bildirmesi üzerine okullarda da hazırlıklar hız kazandı.

Mengen’de görev yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü, öğretmenler ve çalışanlar hep birlikte ilçedeki okulların boya, badanalarını, temizliklerini kendileri yapmaya başlayarak hem örnek bir davranış sergilerken hem de en kısa sürede okullarını yeni eğitim ve öğretim dönemine hazırlıyorlar.

“Senin Elinin Değdiği Her İş Güzel Öğretmenim, Çünkü Emek Var”

İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Celepci okullarda yaptıkları hazırlık çalışmalarıyla ilgili bilgi paylaşımında; “Okullarımızda 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılına hazırlık çalışmalarımız devam ediyor.  Okullarımızın boyanması için boyalar İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından temin edildi. Okullarımızda görev yapan Gökçesu Ortaokulu, Gökçesu İmam Hatip Ortaokulu, Cumhuriyet İlkokulu öğretmenlerimiz ve ilçede görevli çalışanlarımızla hep birlikte, gönüllü olarak okullarımızın boyasını yapmaya başladık. Okullarımız pırıl pırıl oldu. Şimdi öğrencilerimizi bekliyoruz. ‘Kalem tutan eller, fırça da tutar. Senin elinin değdiği her iş güzel öğretmenim, çünkü emek var.’ Böyle büyük bir fedakârlıkla okullarımızın boyasını yapan öğretmen ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.”dedi. Haber: Fatma Marmara

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama