Mengen de firmalar ziyaret edildi

  13 Nisan 2018

  Mengen Orman İşletme Müdürü Hüseyin Şahiner Mengen’de faaliyet gösteren orman emvali işleyen sanayi kuruluşlarını ziyaret etti.

   

  Mengen ilçesinde faaliyet gösteren orman emvali işleyen sanayi kuruluşunu yerinde gezerek incelemelerde bulunan İşletme Müdürü Hüseyin Şahiner sanayi tesislerinin üretim bölümlerini de gezerek üretim aşamalarını ve ürünlerini yakından inceledi. Mengen Orman İşletme Müdürlüğünden hammadde tedarik eden ve müşterisi konumunda bulunan orman ürünleri sanayisinin ihtiyaçları ve problemleri ile ilgili fikir alışverişinde bulunan İşletme Müdürü Hüseyin Şahiner zaman zaman bu tesislere düzenledikleri bu tür ziyaretlerin, Mengen Orman İşletme Müdürlüğünün üretim ve satış politikasını belirlemede yardımcı olduğunu belirtti.

   

  Ziyarette Bolu Orman Bölge Müdürlüğü İşletme ve Pazarlama Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Mengen Orman İşletme Müdürlüğünün sunduğu ürün ve hizmetleri ilgilendiren anket formları firma yetkililerince paylaşıldı. Daha iyi hizmet sunabilme ve daha kaliteli ürün üretebilme amacıyla hazırlanmış olan anket formaları firmalar tarafından ilgiyle dolduruldu. İşletme Müdürü Hüseyin Şahiner yapılan anket çalışması ile piyasa koşullarına göre arz-talep dengelerinin sağlanması, Mengen Orman İşletme Müdürlüğünden emval alan firmalarının sorunlarının giderilmesi, daha iyi hizmet sunabilme ve daha kaliteli ürün üretmenin amaçlandığını ifade etti.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.16131782531738