BOLU Eczanesi
DOĞAL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

BOLU Eczanesi
Büyük Camii Mah. Fevzipaşa Cad. No:20/A (Hisar Tepesi)
Tel: 0374 215 74 95
DOĞAL Eczanesi
YasamKent Mah.Kalc Konutlar s Merkez 28.Blok Z­9
Tel: 0374 275 27 25
Bolu 5 günlük hava tahmini

Mansur Yavaş’tan Kıbrıscık’a destek

18 Kasım 2020

TEKEMEN, DAĞ EVLERİ İÇİN KARARLI

Kıbrıscık Belediye Başkanı Emin Tekemen, ilçenin turizmine önemli katkı sağlayan Dağ Evleri için Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’tan destek aldıklarını söyledi.

 

Haber: BMA

 

Kıbrıscık Belediye Başkanı Emin Tekemen’in, ilçenin turizminde önemli bir yere sahip olan Köroğlu Dağ Evlerinin gelişmesi için yaptığı girişimler meyvesini vermeye başladı. Başkan Emin Tekemen, Dağ Evleri için ayrılan ancak atıl kalan 3 hektarlık bölgeyi de faaliyete geçirmek için kolları sıvadı. Başkan Tekemen, Dağ Evlerinin yer aldığı toplam 5 hektarlık alanı çevrelemek için Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’tan destek istedi. Tekemen’in isteğini geri çevirmeyen Mansur Yavaş, ilçede çit panel telleri gönderdi.

 

“5 HEKTAR ALANI KULLANIMA AÇACAĞIZ”

Tekemen yaptığı açıklamada, “Dağ evlerine yakışanı yapıyoruz. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mansur Yavaş'ın katkıları ile temin edilen çit panel tellerimiz elimize ulaştı. Dağ evleri için ormandan kiralanan alan 5 hektar. Fakat kira ödediğimiz 2 hektar alan telle çevrilmiş, 3 hektar alan ise tel dışında atıl durumda idi. Hazırladığımız proje ile 5 hektar alanı kullanıma açacağız. Kıbrıscık Köroğlu Dağ Evleri kısa sürede kaliteli bir çite kavuşmuş olacak. Desteklerinden dolayı Sayın Mansur Başkana şahsım ve Kıbrıscıklılar adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Mansur Yavaş’tan Kıbrıscık’a destek
Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama