GÜRÜN Eczanesi
SELEN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

GÜRÜN Eczanesi
Büyük Cam Mah. İzzet Baysal Cad. No:130
Tel: 0374 215 16 55
SELEN Eczanesi
Gölyüzü Mah.Bahar Sok.Mehmet Efendi Apt.No:40/1
Tel: 0374 218 20 48
Bolu 5 günlük hava tahmini

MAHMUT ALAN, ZEYNEP’E DUYARSIZ KALMADI

10 Haziran 2015

Bolu’da yaşayan bir ailenin küçük kızı 3 yaşındaki Zeynep Gülcan için uzun süredir uygun ilik aranıyor. Bu duruma duyarsız kalmayan...Bolu’da yaşayan bir ailenin küçük kızı 3 yaşındaki Zeynep Gülcan için uzun süredir uygun ilik aranıyor. Bu duruma duyarsız kalmayan Mahmut Alan, aileyi evinde ziyaret ederek, insanların Zeynep için Kızılay’a kan örneği bırakmasını istedi.

 

HABER: EMRAH ÖGET

Bolu’da yaşayan bir ailenin küçük kızı 3 yaşındaki Zeynep Gülcan için uzun süredir uygun ilik aranıyor. Gazetelerde yayınlanan yerel haberlerin yanı sıra sosyal medyada da Zeynep için kampanyalar başlatılmış durumda. Ama henüz Zeynep için uygun ilik bulunabilmiş değil. Küçük Zeynep’in bu durumuna duyarsız kalmayan BBP İl Başkanı Mahmut Alan da Gülcan ailesini ziyaret ederek, insanların Kızılay’a kan örneği bırakmasını rica etti. Mahmut Alan facebook hesabında Zeynep Gülcan ile ilgili olarak şu ifadelere yer verdi;
“2 senedir evladı için mücadele eden bir anne ve baba. Zeynep ağrıdan 5 saniyede bir ağlıyor. İlik nakline ihtiyacı var. İlik nakli deyince korkmayın sadece kan veriyorsunuz, bir yerinizden bir şey kaybolmuyor. Herhangi bir ilde Kızılay’a gidin ve Zeynep Gülcan’ın adını verin, ona yaramaz ise başka çocuklarımıza yarayacak. Allah razı olsun hepinizden”

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama