MAHKEMEDE ÖPÜŞÜP BARIŞTILAR

  20 Ekim 2016

  Bolu Cezaevi’nde kavga edip birbirini yaralayan iki hükümlü mahkemenin huzurunda birbirlerinden özür dileyip, öpüşüp barıştılar.

  Haber: Ebru EYVAZOĞLU

  Bolu Cezaevi’nde çeşitli suçlardan yatmakta olan iki mahkum küçük bir nedenden dolayı tartışmaya başladılar. Aynı koğuşta ve aynı ranzada kalan, günün 24 saatini yan yana geçiren Gökhan Ş. ve Hayati T.’nin tartışması büyüyerek küfürleşmeye dönüştü. Aynı gün içinde sınava giden iki mahkumdan Gökhan Ş. elindeki kesici aletle Hayati T.’ye saldırdı ve omzundan yaraladı. İki şahıs birbirinden şikayetçi oldular.
  Aynı araçla Bolu Adliyesi’ne gelen mahkumlar duruşma salonunda ayrı ayrı oturtuldu. İlk olarak ifade vermek üzere kalkan 33 yaşındaki Gökhan Ş. şikayetini geri aldığını söyleyerek, “Ben kendisiyle el sıkışıp helalleşmek istiyorum. Bu konuda beyanda bulunmak istemiyorum. Aynı koğuşta kalıyoruz. 23 yaşımdan beri cezaevindeyim. Kendisinden özür dilemek istiyorum” dedi. Bunun üzerine hayati T.’ye dönerek ikili öpüşüp barıştılar.

  Hayati T. de Amire silahlı taarruz suçundan cezaevinde bulunduğunu, Gökhan Ş. ile yediklerinin içtiklerinin ayrı gitmediğini söyleyerek, “Asker iken de çoğu kez bu tür yaralanmalar yaşadım. Ben de kendisiyle uzlaşmak istiyorum. Şikayetçi değilim” dedi. Duruşma tanıkların dinlenmesi için 24 Kasım 2016 tarihine ertelendi.

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.25540900230408