SEVAL Eczanesi
ÖZCAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SEVAL Eczanesi
Sağlık Mah. Hekim Sok.No 9A/13 (Köroğlu Devlet Hast.Acil Karşısı)
Tel: 0374 270 31 30
ÖZCAN Eczanesi
Tabaklar Mah. Hastane Cad. Talu Apt. No:15(Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 218 19 90
Bolu 5 günlük hava tahmini

Mahir Ünal, Bolu’ya geliyor!

10 Şubat 2020

DOĞANAY KONGRE TAKVİMİNİ AÇIKLADI

Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, yaptığı basın açıklaması ile beraber il ve ilçe kongrelerinin tarihlerini açıkladı. Öte yandan 15 Şubat Cumartesi günü Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’ın, Bolu’ya geleceği duyuruldu.

Haber: Erol Değirmenci

Bolu gündemine dair açıklamalarda bulunmak adına Ak Parti İl Başkanlığında basın mensupları ile bir araya gelen Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay kongre tarihlerini de duyurdu. Açıklanan takvime göre Ak Parti Bolu’da, 24 Şubat Pazartesi Merkez İlçe Kongresi ile startı verecek. Ardından ise 29 Şubat Cumartesi Gerede, 8 Mart Pazar Göynük’te kongreler gerçekleşecek. Geri kalan kongreler ise genel merkez tarafından bildirilecek. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Doğanay ise, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti’de 7. Olağan Genel Kuruluna gidileceği çağrısının yapılmasının ardından Genel Merkezimiz tarafından açıklanan takvim doğrultusunda, AK Parti Bolu Teşkilatları olarak Genel Kurul hazırlıklarımızı gerçekleştirdik.

7 Ekim 2019’da başlayan süreç, 30 Kasım 2019 tarihinde başlayan İlçe Delege seçimleri ile davam etmiştir. Şimdi ise artık Bismillah diyerek 22 Şubat 2020 tarihi itibariyle tüm Türkiye’de yine Genel Merkezimiz tarafından ilan edilen tarihlere bağlı kalarak ilçe kongrelerimize başlıyoruz.

AK Parti Bolu Teşkilatları olarak da bizler de ilk olarak 24 Şubat 2020 Pazartesi günü saat 14.00’de İl Kültür Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapacağımız Merkez İlçe 7. Olağan Genel Kurulu ile seçim sürecine başlamış olacağız. Ardından da 29 Şubat 2020 Cumartesi günü Gerede, 8 Mart 2020 Pazar günü de Göynük 7. Olağan İlçe Kongrelerimizi gerçekleştireceğiz. Diğer ilçe kongrelerimizi de yine Genel Merkezimizin açıklayacağı tarihler doğrultusunda yapacağız.

Öte yandan Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımız da yoğun bir şekilde 6. Olağan kongrelerine hazırlanmakta olup, Mart ayından itibaren de ilçelerimizde Kadın ve Gençlik Kollarımızın kongrelerine başlayacağız.

AK Parti Ailesi için Teşkilatlarımızın demokrasi bayramı, yenilenme ve değişim demek olan kongrelerimizin hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Bolumuza ve Partimize hayırlı olsun.

Bir yandan 7. Olağan İlçe Kongrelerimizin heyecanını yaşarken bir yandan da Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sayın Mahir Ünal’ın katılımıyla gerçekleştireceğimiz İl Danışma Meclisimizin de Bolu Teşkilatları olarak yaşamaktayız.

Genel Başkan Yardımcımız Mahir Ünal’ın teşrifleriyle 15 Şubat 2020 Cumartesi günü saat 14.00’de İl Başkanlığımızdaki Toplantı Salonunda yapılacak olan İl Danışma Meclisimize tüm Teşkilat Mensuplarımızı ve Bolu Halkını davet ediyorum” dedi.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama