HÜLYA Eczanesi
STAD Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

HÜLYA Eczanesi
Köroğlu Mah. Yağmur Sokak No:5/A(60.yıl ilköğretim ve 80. yıl sağlık ocağı yanı)
Tel: 0374 217 64 24
STAD Eczanesi
Karamanlı Mah.Stadyum Cad.No:39/a
Tel: 0374 2170575
Bolu 5 günlük hava tahmini

Kılıçdaroğlu’ndan Bolu’ya Bayram Sürprizi  

26 Mayıs 2020

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ramazan Bayramı’nın 3’üncü gününde Bolu’yu ziyaret ederek, Belediye Başkanı Tanju Özcan ile bir araya geldi.

Haber; Sefa GÜNAY/ Erol DEĞİRMENCİ 

Ramazan Bayramı’nın son gününde İstanbul’dan Ankara’ya yola çıkan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bolu’yu ziyaret etti. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ile de bir araya gelen Kılıçdaroğlu, Bolu Belediyesi’nin korona virüs, Ramazan ayı ve Ramazan Bayramı boyunca yaptığı hizmetler hakkında bilgi aldı. Yapılması gereken çalışmalar hakkında da talimat veren Kılıçdaroğlu, Özcan’ın makamından ayrılarak Ankara’ya doğru yola çıktı.

“BÜTÜN BOLULULARA SELAM SÖYLEYİN”

Başkan Özcan’ı makamında ziyaret eden Kılıçdaroğlu ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, “Bütün Bolululara selam söyleyin. Hepsini yürekten selamlıyorum, kucaklıyorum. Sayın belediye başkanımız, gerçekten de Bolu’ya son derece güzel hizmetler götürüyor. Kendisi ile de konuştuk. Yaptığı çalışmaları aktardı. Ben de hepinizin huzurunda belediye başkanımıza verdiği hizmetler dolayısı ile teşekkür ediyorum. Boluluları tekrar yürekten kucaklıyorum” ifadelerini kullandı.

 

“SÜRPRİZ BİR ZİYARETTE BULUNDU”

Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Sayın Genel Başkan bugün İstanbul’daydı sabah saten bir canlı yayındaydı. Tesadüf bende izledim. Sonra Sayın Akşener’e bir bayram ziyareti yaptığını söyledi. Ankara’ya dönerken de aradılar beni belediyedeyim çalışıyorum deyince tamam bir çay içmeye geleyim bayramlaşalım dedi. O kapsamda geldi. Çayını içti bizim çalışmalarımızla ilgili bilgi verdik kendisine şimdi de Ankara’ya hareket etti. Bizim yaptığımız çalışmaları sordu. Bu korona süreci ile ilgili sosyal yardımlarla ilgili birkaç konuda tüm belediyelere yaptığı birkaç uyarılar vardı bunları paylaştı. Nezaketen bir ziyaretti. Gelmeden önce Düzce’deydi yerindeysen gelelim şeklinde samimi bir şekilde sorarak sürpriz bir ziyarette bulundu. Aramaları ile birlikte gelmeleri bir oldu yarım saat oturdu. Sonra ayrıldılar” dedi.

“ANKARA’YLA ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇTE BİR GÖRÜŞMELERİMİZ OLACAK”

Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile İstanbul ve Ankara Belediyelerinden Bolu’ya destek konusunda konuştuklarını belirten Özcan, “Bu süreçte saten İstanbul’dan otobüs yardımı istedik sağ olsunlar istediğimiz kadar otobüs gönderdiler. Ankara’yla önümüzdeki süreçte bir görüşmelerimiz olacak. Korona sebebi ile ilgili geciken işler var. Ataşehir belediyesi buraya bir park yapacak onun sözünü vermiştik, kardeş belediye saten. Bizim bizden küçük belediyelere bazı desteklerimiz olacak. Ama şunu söyledik genel başkanımızı da biz partizanlık yapmıyoruz dedik. Bir sene içersin de bizi partizanlık eleştirisi yapılmadı dedik. Biz burada MHP’li Mudurnu belediyesine de AK Partili Yeniçağa belediyesine de CHP’li Kıbrıscık belediyesine de aynı mesafedeyiz dedik. Oda o şekilde davranmamızı istedi. Benim özel dostluklarımda var. Sayın İmamoğlu’ndan destek olmak için araya genel başkanı sokmam gerektiğini düşünmüyorum” ifadelerini kullandı.  

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama