SOYSAL Eczanesi
ÖZCAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SOYSAL Eczanesi
Sağlık Mah. Sigorta Cad. No:23-A(Köroğlu Dev.Has.Polikinlikler Karşısı)
Tel: 0374 270 34 11
ÖZCAN Eczanesi
Tabaklar Mah. Hastane Cad. Talu Apt. No:15(Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 218 19 90
Bolu 5 günlük hava tahmini

KAYMAKAM ÜNSAL PARKE ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

10 Temmuz 2019

Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal, Kaymakamlık tarafından köylerde yapılmakta olan parke taşı çalışmalarını yerinde inceledi.

İncelemeler sırasında Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal’a, İlçe Özel İdare Müdürü Ahmet Korkmaz, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Osman Kalem ve Özel İdare Teknikeri Mehmet Aykanat eşlik etti. İlçemize bağlı; Ağızörengüney, Afşartarakçı, Ahmetler, Akbaş, Akçabey, Akçaşehir, Aktaş, Aktaşkurtlar, Asmaca, Aşağıovacık , Aydınlar, Bahçedere, Balcılar, Birinciavşar, Beşkonak, Bünüş, Çalaman, Çalışlar, Çayörengüney, Çukurca, Davutbeyli, Demircizopran, Demirler, Dikmen, Elören, Enseller, Ertuğral, Eymür, Geçitler, Güneydemirciler, Hacılar, Halaçlar, Hasanlar, Havullu, Ibrıcak, İkinciavşar, Karacadağ, Karacadağdemirciler, Kösreli, Mukamlar, Süllertoklar, Ümitköy, Yukarıörenbaşı, Yazıköy ve Yukarıovacık köylerinde yapılan köy içi yollar ve meydanların düzenlenmesi kapsamında kilitli parke taşı döşeme işi yapılıyor.

 

Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal yetkililerden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Köy halkı ile sohbet eden Ünsal “İlçemize bağlı köylerimizde ilk etapta 41.000m² kilitli parke yapımı işini tamamlamış olacağız. Kilitli parke taşı döşeme işi ile köylerimizin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak ihtiyaç duyulan 45 köyümüzde kilitli parke çalışması yapmaktayız. Vatandaşlarımız, hizmetin her türlüsünün en iyisine layıktır, amacımız vatandaşa hizmeti en sağlıklı ve en verimli şekilde ulaştırmaktır. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi. Vatandaşlarda Ünsal’ın yakın ilgisinden duydukları memnuniyeti dile getirerek kendisine teşekkür etti. geredemedyatakip

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama