Bolu 5 günlük hava tahmini

KAYIP PAPAĞANLARI İÇİN ÖDÜL VERECEKLER

13 Mayıs 2016

Evde açık kalan balkon kapısından kaçarak kayıplara karışan 7 aylık Çakır isimli papağanı bulmak için sahibi gece gündüz Bolu’nun altına...

Evde açık kalan balkon kapısından kaçarak kayıplara karışan 7 aylık Çakır isimli papağanı bulmak için sahibi gece gündüz Bolu’nun altına üstüne getiriyor.

 

Murat Alkan isimli vatandaşa ait 7 aylık papağını evin balkonun açık kalması nedeniyle kaçarak kayıplara karıştı. Çakır isminde ki Jako cinsi papağınını bulmak için dünden bu yana Bolu’nun altını üstüne getiren Murat Alkan, ailesi için çok önemli olan papağının bulunması için vatandaşlardan yardım istedi. Papağınını bulup getirenlere ödül vereceğini de söyleyen Murat Alkan, “Papağınımızı yavru iken alıp büyüttük. Adeta evimizin bir ferdi oldu. Sabah saatlerinde evin balkonu açık kalmış. Papağınımız kaşla göz arasında buradan kaçtı. Bolu’nun dört bir yanında arıyoruz ama bulamadık. Bulan gören varsa haber versin. Yaşlı annem papağanımız kaçtığından beri hasta, her gün ağlıyor.  Bize yardımcı olanları ödüllendireceğiz. Elle beslenmeye alışkın olduğu için dışarıda açlıktan ölmesinden korkuyoruz” dedi.

Murat Alkan papağını gören yada bulanların 0 544 424 89 90 nolu telefona haber vermelerini istedi. Bolu Gazetesi

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama