YAMANER Eczanesi
KÖROĞLU Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

YAMANER Eczanesi
Sağlık Mah.Sigorta Sok.1No.25/3(Köroğlu Devlet Hastanesi Polikinlikler Karşısı)
Tel: 0374 270 11 00
KÖROĞLU Eczanesi
Aktaş Mah.Taşhancılar Cad. No:1/1-A (Kaplıca Birlik Karşısı)
Tel: 0374 218 01 91
Bolu 5 günlük hava tahmini

İŞTE AK PARTİ İL BAŞKANI ADAYI

19 Şubat 2021

Ak Parti İl başkanlığını belirlemek için sürdürülen görüşmelerde sona gelindi. Temayül yoklamasında gündeme gelen 14 isim arasından 4 isim Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüştü. Görüşmeye çağrılan 4 isim haricinde Nurettin Doğanay’da Erdoğan’la görüştü. Görüşmelerin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kararını verdi. İşte AK Parti Bolu İl Başkanı adayı…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, temayül yoklamasında isimleri ön plana çıkan 4 ismi İstanbul’a çağırmıştı. Bir süredir Nurettin Doğanay’dan boşalan AK Parti İl Başkanlığına getirilecek ismi belirlemek için yürütülen çalışmalar son aşamasına geldi. Yapılan görüşmeler sonrası ismi gündeme gelen 14 isim üzerinde değerlendirmelerde bulunan AK Parti Genel Merkezi, AK Parti İl Başkanlığı için 4 isim üzerinde karar kılınmıştı.

 

RECEP TAYYİP ERDOĞAN İLE GÖRÜŞTÜLER

AK Parti Genel Merkezi tarafından il başkanlığı için belirlenen Burak Balaban, Abdullah Uzun, Suat Güner ve Cüneyt Koparan, AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüştü.

 

NURETTİN DOĞANAY DA GÖRÜŞEMEYE KATILDI

AK Parti İl Başkanlığı için İstanbul’a çağrılan 4 ismin yanı sıra, AK Parti Genel Merkez'inde görevlendirileceği kamuoyu ile paylaşılan Nurettin Doğanay’ın da İstanbul’a davet edildiği belirtilmişti. AK Parti Genel Başkanı Erdoğan’ın, son kararını vermeden önce 5 yıl boyunca Bolu İl Başkanlığı görevini yürüttükten sonra Genel Merkez’de görevlendirilen Nurettin Doğanay’la belirlenecek ismi istişare edeceği tahmin ediliyor.

 

İŞTE AK PARTİ BOLU İL BAŞKANI ADAYI

İstanbul’da yapılan görüşmeler sonucunda Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan kararını verdi. Görüşmeden AK Parti Bolu İl Başkanı adayı olarak Suat Güner ismi çıktı. 24 Şubat Çarşamba günü yapılacak olan kongrede Suat Güner tek aday olacak.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama