SEVAL Eczanesi
ÖZCAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SEVAL Eczanesi
Sağlık Mah. Hekim Sok.No 9A/13 (Köroğlu Devlet Hast.Acil Karşısı)
Tel: 0374 270 31 30
ÖZCAN Eczanesi
Tabaklar Mah. Hastane Cad. Talu Apt. No:15(Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 218 19 90
Bolu 5 günlük hava tahmini

İŞÇİLER SEMİNERDE

12 Şubat 2020

Bolu Belediye İş sendikası Belediye çalışanları ile Kuşadasında Eğitim seminerine start verdi. Bolu Belediyesinde çalışan 60 işçiden oluşan seminerde Belediye İş sendikası yöneticileri işçileri donanımlı olarak bilgilendiriyor.

Bolu Belediyesi bünyesinde bulunan 55 işçi Bolu Belediye İş Sendikası Başkanı Sinan Ay, Yönetim kurulu üyeleri Baş Temsilci ve işçi temsilcileri öncülüğünde Kuşadası Belediye İş sendikası otelinde Eğitim semineri start aldı.

Seminerin açılışında Eğitim ve Basın yayın genel sekreteri Kemal Çavuş oğlu açılış konuşması yaptı. Belediye İş genel merkezinin yaptığı çalışmalarda bilgiler verdi.

Seminerin ilk günü yapılan toplantıda Belediye İş sendikası Avukatı işçi arkadaşlara iş kanunu ve kanunlar hakkında bilgi verdi. İşçilerin hukuksal konularda bilinmeyenleri tek tek anlattı. Seminer hakkında Bolu şube başkanı Sinan Ay ise yapılan seminer için şunları ifade etti

Ay 60 yakın üyemizle sendikamızın Kuşadası’nda bulunan Bel iş otelde çok yararlı bir bir seminer geçiriyoruz. Genel merkezimizin önceliğinde zaman zaman böyle seminerlerde işçi arkadaşlarımızla bir araya geliyoruz. İşçi arkadaşlarımız birçok konuda bilmedikleri kanunlar ve hakları hakkında bilgiler alıyorlar.

Bolu Belediye İş sendikası olarak çalışmalarımızı işçi arkadaşlarımızın yararlanacakları her konuda yanlarında oluyoruz. Bilgilendiriyoruz geçtiğimiz Günlerde de biliyorsunuz Bolu Belediye Başkan Tanju Özcan la işçilerimizin hakları olan en güzel sözleşmeyi imzaladık sağ olsunlar Belediye Başkanımız Tanju Özcan da bizi kırmadı istediklerimizi verdiler bir kez daha kendisine teşekkür ederiz.

Bolu şubesi olarak işçi ayrımı yapmadan şirket de bulunan işçi arkadaşlarımızın da hakları konusunda en güzel çalışmaları yapacağız. Şuanda seminerimiz de birçok şirkette çalışan arkadaşlarımız bulunuyor. Onlarda bu seminerde kendilerine veriler değeri görmüş bulunuyorlar her konuda bilgileniyorlar.

Böyle seminerlerimiz yıl içinde devam edecek ve diğer işçi arkadaşlarımız zaman zaman genel merkezimiz tarafından eğitim seminerlerine tabi tutulacak dedi.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama