PETEK Eczanesi
PINAR Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

PETEK Eczanesi
Bahçelievler Mah.Vardalı Sok. Sedef Apt. No:7/A (50.Yıl Ortaokulu Giriş Kapısı Karşısı)
Tel: 0374 213 31 33
PINAR Eczanesi
YAŞAMKENT MAH.27 NOLU ADA Z-33 (KALICI KONUTLAR SAĞLIK OCAĞI KARŞISI)
Tel: 0374 2751444
Bolu 5 günlük hava tahmini

“İnşallah bu zor günleri bir an önce atlatırız”

11 Eylül 2020

“BİRLİK BERABERLİĞİMİZ ÇOK ÖNEMLİ”

Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Yoltaş yaptığı açıklamada, “Bu zor günleri esnafıyla, öğrencisiyle, halkıyla, memuruyla, işçisiyle tek vücut olarak atlatacağımıza inanıyorum” dedi.

 

Haber: BMA

 

Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Yoltaş, bir açıklama yaparak salgın döneminde esnafları dikkatli olmaları konusunda uyardı. Yoltaş açıklamasında esnaflara sağladıkları kredi desteğini ifade ederek düşük faizli krediler için esnafları kooperatife beklediklerini söyledi.

 

“İNŞALLAH BU ZOR GÜNLERİ BİR AN ÖNCE ATLATIRIZ”

Yoltaş açıklamasında, “İlerleyen dönemde bu pandemi sürecinin esnafımız olarak dikkat etmemiz lazım. Ama ne zaman biteceği dünyada ne zaman biteceği belli değil. Onun için kooperatifler olarak bizler yine esnafımızın yanındayız, kredilerimiz devam ediyor. Hem hükümetimiz destekliyor hem Genel Merkezimiz, başta Genel Başkanımız ve Yönetim Kurulu olmak üzere çok büyük destek veriyorlar. Bu bağlamda ihtiyacı olan esnafımıza bu düşük faizli kredilerimizden faydalandırmak için kooperatifimize bekliyoruz. Daha doğrusu Türkiye genelindeki tüm kooperatiflerimize bekliyoruz. İnşallah bu zor günleri, bu kötü günleri bir an önce atlatırız” dedi.

 

“BİRLİK BERABERLİĞİMİZ ÇOK ÖNEMLİ”

Türkiye konum olarak da çok ciddi bir bölgede bulunduğunu vurgulayan Yoltaş açıklamasında ayrıca, “Sadece bunlarla uğraşmıyoruz. Haberlerde her gün izlediğimiz gibi dışarıdaki güçler de Türkiye’nin zayıflamasını, Türkiye’nin daha zor duruma düşmesi için çeşitli olaylar yaratmakta. Hükümetimiz hem bunlarla uğraşmakta hem pandemi dönemiyle uğraşmaktadır. Biz esnaflar ve halk olarak da bunlara karşı bir bütün halinde olmamız lazım. Bu ülkenin çok güzel olduğunu, çok kıymetli olduğunu, çok değerli olduğunu, dünyadaki her ülkenin bizim ülkemizde gözü olduğunu da unutmadan; çok çalışarak bu zor günleri esnafıyla, öğrencisiyle, halkıyla, memuruyla, işçisiyle tek vücut olarak atlatacağımıza inanıyorum. Bunun için de birlik beraberliğimiz çok önemli” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama