HAYAT Eczanesi
KORKUT Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

HAYAT Eczanesi
Tabaklar Mah.izzet Baysal Cad.No:38
Tel: 0374 217 26 77
KORKUT Eczanesi
Sağlık Mah. Sigorta Sok. No:25/4 (Köroglu Dev.Has.Pol.Karsisi)
Tel: 0374 270 26 20
Bolu 5 günlük hava tahmini

İL GENEL MECLİSİ’NDEN DOĞANAY’A ZİYARET

10 Kasım 2015

Bolu İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer ve AK Partili İl Genel Meclisi Grubu, bir hafta önce AK Parti Genel...

Bolu İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer ve AK Partili İl Genel Meclisi Grubu, bir hafta önce AK Parti Genel Merkezi tarafından İl Başkanı olarak atanan Nurettin Doğanay’ı ziyaret etti. Karşılıklı birlik ve beraberlik mesajlarının iletildiği ziyarette konuşan Doğanay, “Dün olduğu gibi gelecekte de hep birlikte çalışarak, inşallah ülkemizin ve Bolu’muzun 2023 hedeflerine ulaşmasına katkı sağlayacağız”  dedi.

AK Parti’nin yeni İl Başkanı Nurettin Doğanay ile Salı günü 11.00’de parti binasında bir araya gelen İl Genel Meclisi Başkanı Yüceer, atama kararından dolayı memnuniyetini ifade ederek Doğanay’a yeni görevinde başarılar diledi. Doğanay’ın vekâleten sürdürdüğü 30 günlük sürede görevini başarıyla üstlendiğini belirten Yüceer, son seçimlerde AK Parti’nin Bolu’da önemli bir başarıya imza attığını vurguladı. Yüceer, AK Parti teşkilatları ile seçilmişlerin her zaman uyum içerisinde çalıştığını belirterek, “Mevcut birlik ve beraberlik sizlerle birlikte de katlanarak devam edecek. İnanıyorum ki önümüzdeki dönem,Bolu’muza hep birlikte önemli hizmetler yapacağız” ifadelerini kullandı.

“SORUMLULUKLARIM ARTTI”

İl Başkanı Nurettin Doğanay’da Yüceer ve beraberindeki meclis üyelerine ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini ifade etti. Doğanay, Bolu’da ilk kez tüm teşkilatların tek bir isim üzerinde mutabık kaldığını ve aldığı kararın sonuna kadar arkasında durduğunu belirterek, “Ortaya çıkan bu anlamlı tablo beni oldukça onurlandırdı. Hal böyleyken de üstlenmiş olduğum sorumluluklar kat ve kat arttırdı. O nedenle sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“ÇOK ÖNEMLİ YATIRIMLARIN ÖNÜNÜ AÇTINIZ”

İl Genel Meclisi’nin sadece ilçelerde ve köylerde değil; Bolu’nun her yerinde önemli yatırımlara imza attığını söyleyen Doğanay, “AK Parti’yi bugünlere taşıyan en önemli özelliği teşkilatları arasında birlik ve beraberliğini muhafaza etmesidir. AK Parti bu sayede milletine eşsiz hizmetler etmiş, yapılamaz denilen şeyleri yapmıştır. İktidarımızda il genel meclisimizin aldığı kararlan neticesinde tüm ilçelerimize, köy ve mahallelerimize Cumhuriyet tarihinde gitmeyen hizmetler gitmiştir. Kazanımlar bunlarla da sınırlı kalmayarak Bolu’muzda çok önemli yatırımların önünü açmıştır.  Evet, önemli bir seçimi geride bıraktık. Elde edilen başarıda sizlerin de katkısı göz ardı edilemez. O nedenle hepinizi tebrik ediyorum. Dün olduğu gibi gelecekte de hep birlikte çalışarak, inşallah ülkemizin ve Bolu’muzun 2023 hedeflerine ulaşmasına katkı sağlayacağız” ifadelerini kullandı. Haber Merkezi

 

 

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama