İkbal Gürpınar, Geredeli annelerle buluştu

  15 Mayıs 2018

  Gerede Belediyesi ve AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı’nın işbirliğinde düzenlenen Anneler Günü etkinliğinde konuk olan İkbal Gürpınar Geredeli kadınlarla buluştu.

   

   

   

  Melih Gökçek Kültür Merkezi’nde Gerede Belediyesi ve AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı’nın işbirliğinde düzenlenen Anneler Günü etkinliklerinde, ünlü televizyon programcısı ve sunucusu İkbal Gürpınar Geredeli anneler ile buluştu. Programa Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Ak Parti İlçe Başkanı Ali Şafak, Kadın Kolları Başkanı Serap Çığrılı, Gençlik Kolları Başkanı Yunus Demirses, İGM Üyesi Yusuf Gökçe, meclis üyeleri, ak hanımlar ve çok sayıda davetli katıldı.

   

  Melih Gökçek Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ve salonun tamamen dolduğu buluşmada konuşan ve annelik kavramının kutsallığını anlatan İkbal Gürpınar, zaman zaman Geredeli kadınları sahneye davet ederek onlarla sohbet etti. Kadınların kendilerinde gördükleri en iyi ve en kötü özellikleri anlatmasını isteyen Gürpınar, onlara çeşitli önerilerde bulunarak salondan pozitif bir şekilde ayrılmalarını sağladı.

   

  Organize edilen programda İkbal Gürpınar tarafından katılımcılara cilt bakım ürünleri dağıtılarak, imzalı kitaplar takdim edildi. “Mutlu Kadın Mutlu Toplum” isimli programa 600 kişi katılım sağladı.

   

   

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  1.2022891044617