KIZILTAN Eczanesi
HÜLYA Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

KIZILTAN Eczanesi
Kültür Mah.Cem Sultan Cad.:No:182
Tel: 0374 270 39 14
HÜLYA Eczanesi
Köroğlu Mah. Yağmur Sokak No:5/A(60.yıl ilköğretim ve 80. yıl sağlık ocağı yanı)
Tel: 0374 217 64 24
Bolu 5 günlük hava tahmini

HUZUREVLERİNDE Kİ YAŞLILARI UNUTMADI

5 Haziran 2019

Ramazan Bayramı ziyaretleri kapsamında İzzet Baysal Vakıf Huzurevi ile İzzet Baysal Çakmaklar Huzurevini ziyaret eden Bolu Valisi Ahmet Ümit ile eşi Şengül Ümit ve diğer protokol üyeleri huzurevi sakinlerinin bayramlarını kutladılar.

Vali Ümit ve eşi Şengül Ümit’in Ramazan Bayramı dolayısıyla gerçekleştirdiği ziyaretlere Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Garnizon Komutan Vekili Piyade Albay Ümit Koçak, Belediye Başkanı Tanju Özcan, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, İl Jandarma Komutanı Albay Nadir Çelik, Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Koçyiğit, İl Müftüsü Orhan Genç katıldı.

İzzet Baysal Vakıf Huzurevi’ni ve İzzet Baysal Çakmaklar Huzurevi ziyaret eden Bolu Valisi Ahmet Ümit ve beraberindekiler huzurevi sakinleri ile tek tek ilgilenerek bayramlarını kutladılar.

Sohbet havasında geçen ziyarette Vali Ümit eşi Şengül Ümit ve diğer protokol üyeleri huzurevi sakinleri ile yakından ilgilendiler.

Ziyarette ayrıca huzurevi sakinlerimize çeşitli hediyeler de veren  Vali Ahmet Ümit,  “Sizleri her zaman ziyaret etmeye gayret ediyoruz. Devletimiz size en iyi imkânlarını sunup rahat etmenizi sağlıyor. İnşallah hizmetlerden memnunsunuzdur. Sizlerin yüzünüzün güldüğünü görünce inanın çok memnun oluyorum. Sizler bizim için çok önemlisiniz. Çünkü sizler bu toplumun bereketlerinsiniz. Sizler ülkemize hizmet ettiniz ve görevinizi yaptınız. Ancak sizlerden istirhamımız var. İstirhamımız ise devletimize, milletimize dua etmenizdir. Sizlerden ricam dualarınızda devletimizi milletimize, yöneticilerimizi, çalışanlarımızı eksik etmeyin.  Birlik ve beraberliğimiz hep daim olsun. Tekrar Ramazan bayramınızı en içten dileklerimizle tebrik ediyoruz. Allah nice bayramlara sağlık içerisinde bizleri beraberce ulaştırsın” dedi.

Huzurevi Sakinlerinden 74 yaşındaki Abdulkadir Andariman ziyaret esnasında söz alarak, “Biz burada sizlerin de söylediği gibi her aman devletimize milletimize dua ediyoruz. Devletimize ve idarecilerimize çok teşekkür ediyorum. Burada bizlere gerçekten güzel imkânlar eşliğinde bakıyorlar. Bizlerin bir eksiği yok. Sizlerden tek ricamız bizleri yalnız bırakmamanızdır” dedi. A. Haktan Yamantürk

HUZUREVLERİNDE Kİ YAŞLILARI UNUTMADI
Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama