ÖZCAN Eczanesi
SOYSAL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÖZCAN Eczanesi
Tabaklar Mah. Hastane Cad. Talu Apt. No:15(Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 218 19 90
SOYSAL Eczanesi
Sağlık Mah. Sigorta Cad. No:23-A(Köroğlu Dev.Has.Polikinlikler Karşısı)
Tel: 0374 270 34 11
Bolu 5 günlük hava tahmini

HUZUREVİ SAKİNLERİ DOĞALGAZ BEKLİYOR!

17 Kasım 2020

Karayolları insafa gelir mi?

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, İzzet Baysal Huzur Evine verilemeyen doğalgaz sorunu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Huzur Evine verilemeyen doğalgaza Karayollarının istediği yüksek miktardaki geçiş hakkının sebep olduğunu belirten Başkan Özcan, “Huzurevine geçerken otobanın altında bir geçiş var. Sadece o alt yoldan doğalgaz firmasının boruyu geçirmesi gerekiyor. Orada karayolları ya 450 Bin TL ya da 750 Bin TL geçiş hakkı bedeli istemiş. Yaklaşık 70 metre uzunluğunda bir alan. Burada huzurevine doğalgaz verilememenin en önemli sebebi bu” ifadelerini kullandı.

 

Haber; Sefa GÜNAY

 

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, İzzet Baysal Huzurevi’ne bağlanamayan doğalgaz sorunu ile ilgili açıklamalarda bulunarak Karayollarına yüklendi. Karayollarının istediği yüksek maliyetli geçiş hakkı bedeli nedeniyle Huzurevine doğalgaz bağlanamadığı belirten Başkan Özcan,  “Bu konuda sayın valimizde devreye girerse ben mutlu olacağım. Doğalgaz firmasını ikna etmek bana ait. Çok da dua alırız. Ama Karayolları son zamanlarda farklı işlerle uğraşıyor. Boyama badana işlerine girmişler” diyerek, Karayollarının geçtiğimiz günlerde Paşaköy alt geçidinde yaptığı portre boyama işlemine de gönderme bulundu.

 

“KARAYOLLARI ZORLUK ÇIKARTIYOR”

Huzur Evine bağlanamayan doğalgaz sorunu ile ilgili açıklamada bulunan Başkan Özcan, “Huzurevine geçerken otobanın altında bir geçiş var. O alt yolun belediye olarak bakımını onarımını biz yapıyoruz. Sadece o alt yoldan doğalgaz firmasının boruyu geçirmesi gerekiyor. Doğalgaz firmasının ben aynı zamanda yönetim kurulu üyesiyim. Orada karayolları ya 450 Bin TL ya da 750 Bin TL geçiş hakkı bedeli istemiş. Yaklaşık 70 metre uzunluğunda bir alan. Burada huzurevine doğalgaz verilememenin en önemli sebebi bu. Firma diyor ki zaten bizim yapacağımız borulama maliyeti o kadar tutmuyor. Karayolları bize zorluk çıkartıyor diyor. Karayolları bu izni vermediği için yüksek maliyet istediği için” dedi.  

 

“KARAYOLLARI SON ZAMANLARDA FARKLI İŞLERLE UĞRAŞIYOR BOYAMA BADANA İŞLERİNE GİRMİŞLER”

Gerekirse bütün kazıma ve kapatma işlemini belediye olarak kendilerinin de yapmaya hazır olduklarını belirten Özcan, “Biz şuna da hazırız üstünü kazalım, kapatalım, asfaltını biz atalım. Bunu da söyledik. Ama yeter ki oradaki büyüklerimiz sıkıntı yaşamasın dedik. Ve bunu kimse bilmiyordu herhalde büyükte şaşkınlık oldu. Bu konuda sayın valimizde devreye girerse ben mutlu olacağım. Doğalgaz firmasını ikna itmek bana ait. Çok da dua alırız. Ama Karayolları son zamanlarda farklı işlerle uğraşıyor. Boyama badana işlerine girmişler” ifadelerini kullandı.

 

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama