SİBEL AKAR Eczanesi
GÜNSEL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SİBEL AKAR Eczanesi
Bahçelievler Mah.Yunus Emre Sok.No: 57/9 BOLU
Tel: 0374 250 14 20
GÜNSEL Eczanesi
Tabaklar Mh. İzzet Baysal Cad.No:15/B (Cadde AVM Yanı)
Tel: 0374 217 05 63
Bolu 5 günlük hava tahmini

HOŞ GELDİNİZ GELECEĞİN GAZETECİLERİ

9 Ekim 2019

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünü kazanan birinci sınıf öğrencilerine oryantasyon eğitimi düzenlendi.

İlk mezunlarını 2018-2019 akademik yılında veren İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü, birinci sınıf öğrencilerine Üniversite ve bölüme uyum sürecini hızlandırmak, devam durumu, ders geçme gibi müfredat bilgileri; Erasmus, Farabi ve Mevlana öğrenci değişim programları; kütüphanenin etkin kullanımı konuları hakkında bilgi vermek; fakülte ve bölümün akademik ve idari kadrosunu tanıtmak amacıyla İletişim Fakültesi Konferans Salonu’nda Oryantasyon Programı düzenlendi.

 

Gazetecilik Bölüm Başkanı aynı zamanda Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Selami Özsoy’un katıldığı program, Üniversite tanıtım filminin izlenmesinin ardından Arş. Gör. Dr. Arzu Kalafat Çat’ın sunumuyla devam etti. Öğrenciler, Merhum İzzet Baysal’ın hayatını ilgiyle dinlediler. Sunum sonunda Gazetecilik Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Rengim Sine Nazlı, öğrencilere Gazetecilik Mesleği hakkında genel bir konuşma yaptı. Dr. Öğr. Üyesi Sine Nazlı yaptığı konuşmada şunları söyledi; “ 4 yıllık eğitim hayatınız boyunca sizleri zorlu bir yolculuk bekliyor. Bu yolda başarılı olmak için azimle, yılmadan çalışmanız gerekli. Çünkü iyi bir gazeteci topluma faydalı olabilmek adına bilgili ve donanımlı olmayı kendine düstur edinmeli. Bolu gibi doğası, tabiatı güzel bir şehirde öğrenim görmek sizler için büyük bir artı. Boş zamanlarınızda şehri gezebilirsiniz. Geleceğin önemli gazetecilerinin içinde isminizin yer alması sadece sizin gayretinize bağlı. Bu süreçte bizler elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Hepiniz Fakültenize hoş geldiniz” şeklide konuştu. Program fotoğraf çekimi ile son buldu.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama