Her yerde internet kullanılacak

  23 Mart 2014

  Bolu’yu geleceğe taşıma ve dünya kenti yapma noktasında yüzlerce dev projeye imza atan Bolu Belediyesi, şehir içerisinde başta gençler olmak üzere tüm vatandaşların da hayatını kolaylaştıracak yeni bir projeyi daha hayata geçiriyor.

   
  Bolu’yu geleceğe taşıma ve dünya kenti yapma noktasında yüzlerce dev projeye imza atan Bolu Belediyesi, şehir içerisinde başta gençler olmak üzere tüm vatandaşların da hayatını kolaylaştıracak yeni bir projeyi daha hayata geçiriyor. Yeni uygulamaya geçirilen proje ile ilk etapta şehrin birçok önemli noktasına internet hizmeti (Wi-Fi) koyulacak. Proje daha sonra şehrin birçok yerinde uygulamaya geçirilecek.
  Gelişen teknoloji ile birlikte vazgeçilmez ihtiyaçlardan birisi olan internet, Bolu Belediyesi’nin yeni projesi ile artık tüm şehirde. Bolu Belediyesi tarafından, proje kapsamında başta gençlerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımız, şehrin birçok noktasında ücretsiz internet hizmetinden faydalanabilecek. İlk etapta; Kent Meydanı, Fırka Tepesi, İzzet Baysal Caddesi, Belediye Meydanı, Otobüs Durakları, Karaçayır Parkı ve Atatürk Orman Parkı’nda yer alacak internet hizmeti daha sonra tüm şehirde uygulanacak. Proje ile ilgili konuşan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz; “Bizim göreve geldiğimizden bu güne kadar tek uğraşımız Bolu’yu dünya kentleri arasına sokmak oldu. Bu yolda şehirde birçok dev projeye imza attık. Tabi sadece şehir değil bu şehirde yaşayan halkın da rahat edebilmeleri ve bütün hizmetlerden yararlanabilmeleri bizim hedeflerimiz içerisinde. Bu kapsamda yepyeni bir projeyi hayata geçireceğiz. Yeni projemiz ile birlikte, ilk etapta şehir içerisindeki önemli noktalarda ücretsiz internet hizmeti sağlayacağız” dedi.
  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.14937996864319