ÇAMLIBEL Eczanesi
ÖZGÜR Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÇAMLIBEL Eczanesi
Köroğlu Mah. Yağmur Sokak No:9/2 (80.YIL SAĞLIK OCAĞI KARŞISI)
Tel: 0374 215 51 00
ÖZGÜR Eczanesi
Kültür Mah.Şehitler Cad.Sınmazhan Apt.No:23/C (Köroğlu Dev.Has.Karşısı)
Tel: 0374 270 50 49
Bolu 5 günlük hava tahmini

“HEPİMİZ ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREVİ YAPALIM”

11 Ocak 2019

Boluspor’un Antalya/Belek kampı sona erdi. Kampın son gününde Boluspor’un tecrübeli oyuncusu Mustafa Durak açıklamalarda bulundu. İlk devrenin son periyodunda sakatlığından dolayı formasından uzak kalan Durak, ikinci yarıya umutla bakıyor. İkinci yarıda, camianın tek yumruk olması halinde başarının geleceğini söyleyen Mustafa Durak, Bolusporlu taraftarlardan destek istedi.

 

Özel haber: Fahri Gündüz

İlk devrede adalesinde yırtık oluşmasından dolayı formasından uzak kaldığını ifade eden Durak; “Sakatlığımda zamanı doldurmak gerekiyordu çünkü yırtık vardı. Zaten herkesin bildiği gibi en kötüsü 3 hafta. Onun iyileşmesi, antrenman yapması güç gelmesi lazım. Uzun süren bir sakatlık yok aslında. Zamanda problem yoktu” dedi.

 

“İKİNCİ YARIYA EN İYİ ŞEKİLDE BAŞLAMAK İSTİYORUZ”

İyi bir kamp dönemi geçirdiklerini sözlerine ekleyen Durak; “Sakatlıklar Boluspor’u büyük sıkıntıya soktu. Sadece benim değil, birçok arkadaşımın sakatlığı vardı. Bazı oyuncular sakat oynadı. O da biraz etkiledi takımı. Şimdi o geride kaldı. Herkes hazır bir şekilde. İyi bir kamp dönemi geçirdik. Hazırlık maçı da yaptık Akhisarspor ile. İyi şeyler gösterdik. İkinci yarıya en iyi şekilde başlamak istiyoruz. Ben 4-5 maç kaçırdım. İstek ve arzum üst seviyede. Tam hazır değilim. Maç oynaya oynaya iyi olacağım. Takımın durumu iyi. İkinci yarı öncesi iyi bir kamp dönemi geçirdiğimizi düşünüyorum. İnşallah iyi geçer” şeklinde konuştu.

 

“HEP BERABER GÜLECEĞİZ, HEP BERABER ÜZÜLECEĞİZ”

Bolusporlu taraftarların her zaman desteğini beklediklerinin altını çizen Durak sözlerini şöyle noktaladı: “Taraftarımız her zaman desteğe devam etsinler. Sürekli arkamızda dursunlar. İyi günlerimizde oldu, kötü günlerimizde oldu. Oyuncu her zaman ister ki arkamızda seyirci olsun. Oyuncu maça çıkarken risk alsın. Demesin ki, şimdi topu kaybedersem beni yuhlayacak diye düşünmesin. Hep beraber güleceğiz, hep beraber üzüleceğiz. Sanmasınlar ki biz maç kaybedince eve gülerek gitmiyoruz. Öyle bir dünya yok. Onlar gülüyorsa bizde gülüyoruz. Onlar ağlıyorsa bizde ağlıyoruz. İlk yarının son maçlarını unutacağız. 10-12 maç güzel bir periyot çizdik. İkinci yarıda 17 maç var en iyi başlayıp, en iyi bitirmek istiyoruz. Herkes aynı yere bakması lazım. Aynı yere bakmazsak hedefe yaklaşamayız. Hepimiz üzerimize düşen görevi yapalım.” 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama