ÖZCAN Eczanesi
EZEL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÖZCAN Eczanesi
Tabaklar Mah. Hastane Cad. Talu Apt. No:15(Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 218 19 90
EZEL Eczanesi
İZZET BAYSAL MERKEZ DEVLET HASTANESİ SK N.27/A (RUH SAĞLIĞI HASTANESİ KARŞISI)
Tel: 0374 2752844
Bolu 5 günlük hava tahmini

"Hedefimiz; yeni yatırım rekorları kırmak"

19 Mart 2017

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Mengen İlçesi'ne yaptığı ziyarette, köy ve mahalle muhtarları yanı sıra vatandaşlara Cumhurbaşkanlığı Sistemi'ni anlattı. Ercoşkun, "2016 yılında 6 milyon 900 bin TL olan KÖYDES ödeneğimiz, talebimiz karşısında, Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın katkılarıyla 2017 yılında yaklaşık 3 kat artarak, 19 milyon 100 bin TL'ye ulaştı. İl Genel Meclisi aracılığıyla Bolu'da yeni yatırım rekorları kırmayı hedefliyoruz" dedi.

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Anayasa değişikliği mesaisinde hafta sonunu dolu dolu bir çalışma programıyla geride bıraktı. Cumartesi günü 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma törenlerine katılan Ercoşkun, burada şehitliklere karanfiller bıraktı ve şehitler için dua etti.

ERCOŞKUN, MENGEN’DE ÇARŞI PAZAR CUMHURBAŞKANLIĞI SİSTEMİ’Nİ ANLATTI

Ercoşkun, daha sonra 16 Nisan’da halk oylamasına sunulacak Anayasa değişikliği çalışmalarını sürdürmek üzere Mengen İlçesi’ni ziyaret etti. İlçede ilçe teşkilat yöneticileri ve partililerle bir araya gelen ve çarşı pazar dolaşarak Cumhurbaşkanlığı Sistemi’ni anlatan Ercoşkun, pazar tezgahlarının başında esnaf ve vatandaşlara yeni hükümet sisteminin demokrasiye sağlayacağı kazanımları aktardı.

ERCOŞKUN: KÖYDES'LE YENİ YATIRIM REKORLARI KIRMAYI HEDEFLİYORUZ

Ercoşkun, daha sonra AK Parti Mengen İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen organizasyonda mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya geldi. Açıklamalarında, 18 maddelik Anayasa değişikliğini tüm ayrıntılarıyla anlatan Ercoşkun, geçtiğimiz yıl KÖYDES ödenek rakamlarının 6 milyon 900 bin TL olduğunu hatırlattı ve 2017 yılı KÖYDES ödenek rakamlarının 3 kata yakın bir oranda artarak, 19 milyon 100 bin TL'ye ulaştığını açıkladı.

"BOLU HALKINA DAHA ÇOK HİZMET ETME İMKANINA SAHİBİZ"

Ercoşkun, açıklamalarında şöyle konuştu: "AK Parti hükümetlerimizin Bolu Merkez ve ilçelerine yönelik köylerdeki su, kanalizasyon ve yol ihtiyaçlarını gidermek üzere, gönderilen KÖYDES ödenek miktarı girişimlerimiz neticesinde bu yıl yaklaşık 3 kat oranında artarak, 19 milyon 100 bin TL'ye ulaştı.

Geçtiğimiz yıl Bolu'da Cumhuriyet tarihinin yatırım rekorlarını kırmıştık. Artan KÖYDES ödenekleriyle birlikte yeni rekorlar kıracağımıza inanıyorum. Eksik kaldığımız çalışmaları Allah'ın izniyle bu ödenekle gerçekleştireceğiz.  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'a Bolu halkı adına teşekkür ediyorum. İl Genel Meclisi Başkanımız Yaşar Yüceer ile iktidar ve muhalefet ayrımı yapmaksızın tüm meclis üyelerimizle, Bolu halkına daha iyi hizmet etmek üzere, çalışmalarımıza bir an önce başlayacağız." Elif Erdoğan

 

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama