"Hedefimiz; yeni yatırım rekorları kırmak"

  19 Mart 2017

  Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Mengen İlçesi'ne yaptığı ziyarette, köy ve mahalle muhtarları yanı sıra vatandaşlara Cumhurbaşkanlığı Sistemi'ni anlattı. Ercoşkun, "2016 yılında 6 milyon 900 bin TL olan KÖYDES ödeneğimiz, talebimiz karşısında, Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın katkılarıyla 2017 yılında yaklaşık 3 kat artarak, 19 milyon 100 bin TL'ye ulaştı. İl Genel Meclisi aracılığıyla Bolu'da yeni yatırım rekorları kırmayı hedefliyoruz" dedi.

  AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Anayasa değişikliği mesaisinde hafta sonunu dolu dolu bir çalışma programıyla geride bıraktı. Cumartesi günü 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma törenlerine katılan Ercoşkun, burada şehitliklere karanfiller bıraktı ve şehitler için dua etti.

  ERCOŞKUN, MENGEN’DE ÇARŞI PAZAR CUMHURBAŞKANLIĞI SİSTEMİ’Nİ ANLATTI

  Ercoşkun, daha sonra 16 Nisan’da halk oylamasına sunulacak Anayasa değişikliği çalışmalarını sürdürmek üzere Mengen İlçesi’ni ziyaret etti. İlçede ilçe teşkilat yöneticileri ve partililerle bir araya gelen ve çarşı pazar dolaşarak Cumhurbaşkanlığı Sistemi’ni anlatan Ercoşkun, pazar tezgahlarının başında esnaf ve vatandaşlara yeni hükümet sisteminin demokrasiye sağlayacağı kazanımları aktardı.

  ERCOŞKUN: KÖYDES'LE YENİ YATIRIM REKORLARI KIRMAYI HEDEFLİYORUZ

  Ercoşkun, daha sonra AK Parti Mengen İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen organizasyonda mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya geldi. Açıklamalarında, 18 maddelik Anayasa değişikliğini tüm ayrıntılarıyla anlatan Ercoşkun, geçtiğimiz yıl KÖYDES ödenek rakamlarının 6 milyon 900 bin TL olduğunu hatırlattı ve 2017 yılı KÖYDES ödenek rakamlarının 3 kata yakın bir oranda artarak, 19 milyon 100 bin TL'ye ulaştığını açıkladı.

  "BOLU HALKINA DAHA ÇOK HİZMET ETME İMKANINA SAHİBİZ"

  Ercoşkun, açıklamalarında şöyle konuştu: "AK Parti hükümetlerimizin Bolu Merkez ve ilçelerine yönelik köylerdeki su, kanalizasyon ve yol ihtiyaçlarını gidermek üzere, gönderilen KÖYDES ödenek miktarı girişimlerimiz neticesinde bu yıl yaklaşık 3 kat oranında artarak, 19 milyon 100 bin TL'ye ulaştı.

  Geçtiğimiz yıl Bolu'da Cumhuriyet tarihinin yatırım rekorlarını kırmıştık. Artan KÖYDES ödenekleriyle birlikte yeni rekorlar kıracağımıza inanıyorum. Eksik kaldığımız çalışmaları Allah'ın izniyle bu ödenekle gerçekleştireceğiz.  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'a Bolu halkı adına teşekkür ediyorum. İl Genel Meclisi Başkanımız Yaşar Yüceer ile iktidar ve muhalefet ayrımı yapmaksızın tüm meclis üyelerimizle, Bolu halkına daha iyi hizmet etmek üzere, çalışmalarımıza bir an önce başlayacağız." Elif Erdoğan

   

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.87586402893066