HAYIR ÇARŞISI DUALARLA AÇILDI

  9 Mayıs 2017

  Gerede İlçe Müftülüğü tarafından Kuran kursu öğrencileri yararına el işi, hamur işi ve giyim üzerine düzenlenen ‘Hayır Çarşısı’ açılışı İlçe Kaymakamı Cengiz Ünsal, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, İlçe Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu, daire amirleri, müftülük personeli, cami ve Kuran kursu görevlileri ile gerçekleştirildi.

  Açılışın ilk konuşmasını yapan Gerede İlçe Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu, “Kur’an Kurslarımızda yatılı ve gündüzlü olmak üzere iki yüze yakın eğitim gören öğrencilerimiz ile binası yapılmakta olan Hafızlık Erkek Kursu yararına Gerede Müftülüğümüz ve Diyanet Vakfı Şube Başkanlığımızca düzenlenen kermesimize hoşgeldiniz, katkı sağlayan ve açılışta bulunan herkese teşekkürlerimi sunarım” dedi.

  Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar konuşmasında, açılışı planlanan hayır çarşısının hiç kuşkusuz hizmetlerin kalite standartlarını artırmak için düzenlendiğini belirterek katkı sağlayanlara ve özellikle katkısı daha çok olan bayanlara teşekkürlerini sundu. Yapılan faaliyetin ülkenin geleceğini düşünerek öğrencilerin daha liyakatli yetiştirilmesi amacıyla atılan çok önemli adım olduğunu belirterek hayırlı olması dileğinde bulundu.

  İlçe Kaymakamı Cengiz Ünsal yaptığı selamlama konuşmasında, “Geleceğimizin teminatı, güvencesi ve geleceğimiz omuzlarında yükselecek olan evlatlarımız olan Kız ve Erkek Kuran Kursu öğrencilerinin yararı için Gerede Müftülüğümüz ve Diyanet Vakfı Şube Başkanlığınca düzenlenen hayır çarşısının hayırlara vesile olmasını dileyerek, katkısı olan herkese teşekkür ederim” dedi.

  Hafız Kemal Halıcı Hocanın yaptığı dua sonrası, 06 Mayıs 2017 Cumartesi akşamına kadar açık kalacak olan hayır çarşısı açılış kurdelesini Kaymakam Cengiz Ünsal, Belediye Başkanı Mustafa Allar, İlçe Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu ve Hafız Kemal Halıcı Hoca tarafından hep birlikte hayırlı olsun dilekleriyle kesildi. Yaşar Dinçer

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.15737295150757