İPEK Eczanesi
SİNEM Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

İPEK Eczanesi
Sağlık Mah.1440 Sok.NO 4(LATİFE HANIM ANA OKUL YANI)
Tel: 0374 222 97 77
SİNEM Eczanesi
Tabaklar Mah.Kutucular Sk.No:7/A(Karaçayır Migros Çaprazı)
Tel: 0374 218 21 26
Bolu 5 günlük hava tahmini

HAYIR ÇARŞISI DUALARLA AÇILDI

9 Mayıs 2017

Gerede İlçe Müftülüğü tarafından Kuran kursu öğrencileri yararına el işi, hamur işi ve giyim üzerine düzenlenen ‘Hayır Çarşısı’ açılışı İlçe Kaymakamı Cengiz Ünsal, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, İlçe Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu, daire amirleri, müftülük personeli, cami ve Kuran kursu görevlileri ile gerçekleştirildi.

Açılışın ilk konuşmasını yapan Gerede İlçe Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu, “Kur’an Kurslarımızda yatılı ve gündüzlü olmak üzere iki yüze yakın eğitim gören öğrencilerimiz ile binası yapılmakta olan Hafızlık Erkek Kursu yararına Gerede Müftülüğümüz ve Diyanet Vakfı Şube Başkanlığımızca düzenlenen kermesimize hoşgeldiniz, katkı sağlayan ve açılışta bulunan herkese teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar konuşmasında, açılışı planlanan hayır çarşısının hiç kuşkusuz hizmetlerin kalite standartlarını artırmak için düzenlendiğini belirterek katkı sağlayanlara ve özellikle katkısı daha çok olan bayanlara teşekkürlerini sundu. Yapılan faaliyetin ülkenin geleceğini düşünerek öğrencilerin daha liyakatli yetiştirilmesi amacıyla atılan çok önemli adım olduğunu belirterek hayırlı olması dileğinde bulundu.

İlçe Kaymakamı Cengiz Ünsal yaptığı selamlama konuşmasında, “Geleceğimizin teminatı, güvencesi ve geleceğimiz omuzlarında yükselecek olan evlatlarımız olan Kız ve Erkek Kuran Kursu öğrencilerinin yararı için Gerede Müftülüğümüz ve Diyanet Vakfı Şube Başkanlığınca düzenlenen hayır çarşısının hayırlara vesile olmasını dileyerek, katkısı olan herkese teşekkür ederim” dedi.

Hafız Kemal Halıcı Hocanın yaptığı dua sonrası, 06 Mayıs 2017 Cumartesi akşamına kadar açık kalacak olan hayır çarşısı açılış kurdelesini Kaymakam Cengiz Ünsal, Belediye Başkanı Mustafa Allar, İlçe Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu ve Hafız Kemal Halıcı Hoca tarafından hep birlikte hayırlı olsun dilekleriyle kesildi. Yaşar Dinçer

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama