Has Oda’da tecrübeler paylaşıldı

  11 Mart 2018

  Gerede Gençlik Merkezi’nin Has Oda’da düzenlediği çalışma ve sosyal hayatta başarılı bir kadın olma konulu programda tecrübeler katılımcılar ile paylaşıldı.

  08 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle düzenlenen programa Ak Parti Gerede Kadın Kolları Başkanı Serap Çığrılı, Belediye Encümeni Mehtap Burku, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın eşi Emine Allar, Avukat Şerife Eyri, Hafız Meral Kurtipek, İlahiyatçı Hatice Kübra Şimşek, Kur’an Kursu Öğreticisi Safiye Yiğit, üniversite öğrencileri ve kadınlar katılım sağladı.

   

  Gerede Gençlik Merkezi’nin Has Oda’da düzenlenen programda çalışma ve sosyal hayatta başarılı bir kadın olmanın önemi ve kadının daha aktif olması gerektiği konusunda deneyim ve tecrübeler paylaşıldı. Deneyim ve tecrübelerin katılımcılar tarafından anlatıldığı programın ilerleyen günlerde yeniden yapılması kararlaştırılarak faydalı olduğuna değinildi. Yapılan programın yararlı bulunmasından dolayı bu tür programların ve çalışmaların arttırılması ve birlikte hareket edilmesi kanaatine değinilerek hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi. Katılımcılar programın düzenlenmesinde emeği geçen Kurum Müdürü İlhan Şimşek ve ekibine teşekkür etti.

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  1.4681718349457