ÖZCAN Eczanesi
EZEL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÖZCAN Eczanesi
Tabaklar Mah. Hastane Cad. Talu Apt. No:15(Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 218 19 90
EZEL Eczanesi
İZZET BAYSAL MERKEZ DEVLET HASTANESİ SK N.27/A (RUH SAĞLIĞI HASTANESİ KARŞISI)
Tel: 0374 2752844
Bolu 5 günlük hava tahmini

“Halkımız bize inanıyor”

23 Mart 2014

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Alaaddin Yılmaz, seçim gezilerine Sağlık Mahallesi ve Dodurga Mahallesi’nde devam etti.

 
AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Alaaddin Yılmaz, seçim gezilerine Sağlık Mahallesi ve Dodurga Mahallesi’nde devam etti. Gezdiği iki mahallede de vatandaşlarla bir araya gelen Yılmaz’a, Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin ve kalabalık bir partili grubu eşlik etti. Gezileri sırasında vatandaşlardan büyük ilgi ve destek gören Alaaddin Yılmaz; “Artık biz şunu yapacağız dediğimizde, Bolu halkının ‘Acaba yapabilir mi?’ diye bir endişesi yok, yapacağımızı çok iyi biliyor. Halkımıza bu güveni sağladığımız için de şükürler olsun” diye konuştu.
Seçimlere 1 hafta gibi kısa bir süre kala durmaksızın çalışan ve bütün mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Alaaddin Yılmaz, son olarak Sağlık Mahallesi ve Dodurga Mahallesi’ni ziyaret etti. Yılmaz’a gezilerinde, Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin ve kalabalık bir partili grubu da eşlik etti. Gezileri sırasında iki mahallede de vatandaşlar tarafından büyük ilgi ve destek gören Yılmaz, her seçimde vatandaşların karşısına bir projeyle çıktıklarını ve bu projeleri hayata geçirdiklerini belirterek; “İşte biz bu yüzden başarılıyız” dedi.
Yılmaz gezileri sırasında yaptığı konuşma da şu ifadelere de yer verdi: “Artık seçimler geldi ve bütün partilerde bütün güçleriyle çalışmalarını yürütüyorlar. Bu çalışmalar esnasında bütün partiler, bizim yapamadıklarımızı ve AK Parti’nin sıkıntılı gördükleri konularını anlatarak seçim çalışmalarına devam etmeye çalışıyorlar. Zaten yapamadıklarımızı yapmış olsaydık biz tekrar aday olmazdık. Ancak şunu söylüyoruz ki, Bolu’da müthiş bir değişim ve dönüşümün gerçekleşmekte olduğunu artık Bolu halkı kabul etmiş durumda. Bunu diğer siyasi partiler de kabul etmiş durumda ki çok değişik partilerdeki insanlar ‘Evet ben AK Parti’yi sevmem, hiçte oy vermedim ama yaptıklarınızdan dolayı bu seçimlerde size oy vereceğim’ diyorlar. Biz herkese çok teşekkür ediyoruz ve tüm halkımıza layık olmaya çalışıyoruz. Zaten belediye seçimleri siyasi seçimlerden ziyade hizmete yönelik seçimlerdir. Onun için hep projelerin tartışılması lazım ama ben diğer partilere baktığımda Bolu’nun bir sıkıntısını çözmeye yönelik bir projelerinin olduğunu göremiyorum. Bundan önceki dönemlerde de bu tür projelere rastlayamamıştım ki onun için zaten bizden öncekiler de başarılı olamamış. Biz neden başarılıyız, çünkü biz hep projelerle çıktık ve bunları da gerçekleştirdik. Artık biz şunu yapacağız dediğimizde, Bolu halkının ‘Acaba yapabilir mi?’ diye bir endişesi yok, yapacağımızı çok iyi biliyor. Halkımıza bu güveni sağladığımız için de şükürler olsun.”
 
“Her mahallemizde çok ciddi yol aldık”
Konuşmasının devamında, Bolu’daki çalışmaların tamamını bitiremediklerini fakat çok ciddi yol aldıklarını söyleyen Alaaddin Yılmaz, gelecek dönemde bütün çalışmaları bitirerek Bolu’yu bir Avrupa kenti yapacaklarını belirterek şöyle devam etti: “Şu an son dönemece girdik, bulunduğumuz mekan Dodurga ve buradaki insanların birçoğu hali vakti yerinde olan insanlar değil. Köyünden, şehir dışından buraya gelmiş ve yerleşmiş, müşterek tapulu yerlere evlerini yapmışlar ve bu konuda büyük problemleri var. Bolu’da 55 tane müşterek tapulu yer var ve biz bunların tamamını çözüyoruz. Şu anda 11 tanesi çözüldü, 4 tanesi de kadastroda işlem görüyor ve bu sene içerisinde tamamı bitecek. Tabi bazı vatandaşlar da seçim çalışmalarında biz bu sorunu çözeceğiz diyorlar ki bunlar bu güne kadar hiçbir şeyi çözme gayreti dahi göstermemiş insanlar. Biz çalışmamızı yaptık ve bu sorunun tamamını bu yılsonunda çözeceğiz. Çünkü biz çözüm üreten ve vatandaşının yanında olan bir belediyeyiz. Bunun için vatandaşlarımız bizi seviyor. Her şeyi bitirdik mi? Hayır bitiremedik. Fakat her mahallemizde çok ciddi yol aldık
Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama