NANELİMON Eczanesi
SİNEM Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

NANELİMON Eczanesi
Kültür Mah.Şehitler Cad.NO:29/2 (Köroğlu Dev.Hast.Karşısı)
Tel: 0374 270 39 70
SİNEM Eczanesi
Tabaklar Mah.Kutucular Sk.No:7/A(Karaçayır Migros Çaprazı)
Tel: 0374 218 21 26
Bolu 5 günlük hava tahmini

HAFTAYA ÖZEL SABAH PROGRAMI YAPILDI

8 Kasım 2019

Gerede’de Mevlid-İ Nebi Haftasına özel Hacı Emin Efendi Camiinde gerçekleştirilen sabah namazı buluşmasına katılım yoğun oldu.

Gerede İlçe Müftülüğü tarafından organize edilen sabah namazı buluşması Hacı Emin Efendi Camiinde Mevlid-İ Nebi Haftasına özel içeriğiyle gerçekleştirildi. Eda edilen sabah namazının ardından, Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan program, din görevlilerinin yaptırdığı tesbihat ve tezkiratla devam etti. programın bu haftaki sohbet konusu; “Ailede Huzurun Kaynağı” ismi oldu.

 

Gerede İlçe Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu sohbetinde; “Bu yıl Mevlid-İ Nebi Haftası için Peygamberimiz ve aile başlıklı tema seçildi. Kaynaşmanız için size kendi cinsinizden eşler yaratıp aranızda sevgi ve merhamet peydâ etmesi de O’nun varlığının delillerindendir. Doğrusu bunda, iyi düşünen bir kavim için ibretler vardır. Ailene namazı emret, kendin de ona sabırla devam et.” Rum Suresi 21. Taha 132 ayetlerinin mealiyle başlattığı sohbetini çeşitli ayet, hadisi şerif ve örneklerle açıklayarak tamamladı.

 

15 Kasım 2019 Cuma günü gerçekleştirilecek sabah namazı buluşmasının Aşağı Tekke Cami’de olacağının da hatırlatıldığı program, Müftü Abdurrahman Şenoğlu’nun yaptığı duaya müteakip kahvaltı ikramıyla sona erdi. A. Haktan Yamantürk

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama