Hacı Amcadan dolar kampanyasına şartlı destek!

  15 Ağustos 2018

  100 BİN DOLARINI BOZDURANA…

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı sonrasında esnafın düzenlediği çeşitli dolar bozdurma kampanyalarına vatandaşlarda kendi imkanları ölçüsünde destek veriyor. Tekke Işıklar Köyü’nde yaşayan 78 yaşında ki Hakverdi Karasu, 100 bin dolarını bozdurarak kendisine makbuzunu gösteren ilk kişiye kurbanlık büyükbaş vereceğini açıkladı.

  Haber: Hakan Aydın

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dolar bozdurma çağrısının ardından Türkiye'nin pek çok yerinden çeşitli kampanyalar ve katılımlar olurken, kampanyaya Bolu’dan destek gelmeye devam ediyor. Esnafın verdiği desteğin yanında, Ekonomik savaşta vatandaşlarımızda devletin yanında yer alıyor.

  100 BİN DOLARINI BOZURANA…

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine Türk ekonomisine destek olmak istediğini belirten Tekke Işıklar Köyü’nden Hakverdi Karasu, “ABD tarafından geçmişten beri ülkemizin birliğine ve bütünlüğüne darbe vurmaya yönelik bir çok girişimleri oldu. Millet olarak üzerimize oynanan tüm oyunları boza boza bu günlere kadar geldik. Şimdi de kur oyunu ile ekonomimizi alaşağı etme girişimiyle karşı karşıyayız. Sağcı solcu, ocu bucu demeden daha fazla bir ve beraber olmamız gereken bir sürece girdik. Bu zor günleri omuz omuza ve dayanışma içinde atlatacağız. Bu güzel vatanımızı kimseye peşkeş çektirmeyiz. Bende 100 bin dolarını bozdurarak devlet bankası olan Ziraat Bankasına yatırdığını makbuzuyla bana gösteren ilk kişiye kurbanlık büyükbaş hayvan hediye edeceğim ” dedi.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.23239183425903