KIZILTAN Eczanesi
HÜLYA Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

KIZILTAN Eczanesi
Kültür Mah.Cem Sultan Cad.:No:182
Tel: 0374 270 39 14
HÜLYA Eczanesi
Köroğlu Mah. Yağmur Sokak No:5/A(60.yıl ilköğretim ve 80. yıl sağlık ocağı yanı)
Tel: 0374 217 64 24
Bolu 5 günlük hava tahmini

“Gün güçlü ve yeni Türkiye için üretme günüdür”

18 Nisan 2017

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Anayasa değişikliği halk oylaması ile ilgili yayınladığı mesajda “Türkiye seçimini yaptı, önümüzde yepyeni bir dönem, yepyeni bir Türkiye var. Şimdi gün güçlü Türkiye için çalışma ve üretme günüdür” dedi.

Yazılı açıklamasında “Artık karanlıkta bocalamayacak, aydınlığa daha emin adımlarla yürüyeceğiz” diyen Başkan Yılmaz’ın mesajı şöyle: “Ülkemizin ve milletimizin önünde yeni bir dönem açan anayasa değişikliği ile artık önümüzde yepyeni bir dönem var. Türkiye seçimini yaptı ve kısır tartışmalara son verdi. Türk Milleti’nin kararı ile kabul edilen anayasa değişikliği birlik, beraberlik içinde, istikrarlı ve güçlü Türkiye’nin teminatı olacaktır. Bugün yepyeni bir Türkiye var. Tartışmalar, çekişmeler geride kaldı. Gün yönümüzü hep birlikte geleceğe çevirme, Türkiye için üretme çalışma günüdür. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile birlikte ortak hedefe; yani tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet amacı doğrultusunda hizmet vermeye devam edeceğiz. Bundan sonra yapacağımız hizmetlerin önüne taş koymak isteyenler amaçlarına ulaşamayacak. Daha hızlı, daha kararlı ve daha verimli hizmet üreteceğiz. Tüm belirsizlikler geride kaldı. Artık karanlıkta bocalamayacak, aydınlığa daha emin adımlarla yürüyeceğiz.

 

Milletimiz, 15 Temmuz’da olduğu gibi tercihini ülkemizin birliğinden, beraberliğinden ve kardeşliğinden yana kullandı. İçte ve dışta bizi engellemek isteyen, ülkemizi karanlığa sürüklemek isteyen terör örgütlerine ve yandaşlarına en iyi cevabı verdi. Bu nedenle oyu her ne olursa olsun sandık başına giderek iradesine sahip çıkan tüm milletimize bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. Bolu bu referandumda da her zaman olduğu gibi ‘evet’ oyuyla arkamızda durdu, demokrasisine, sandığına sahip çıktı. Halk oylaması sürecinde Bolu’da gece gündüz demeden özveriyle çalışan AK Parti il ve ilçe teşkilatlarımızın hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bugün hala milli iradenin verdiği karara itiraz etmeye çalışanlar bilmelidir ki Milletimiz kararını verdi. Millettin sözünün üstüne söz olmaz. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Bolu’da da bu zamana kadar hayata geçirdiğimiz projelere yenilerini ekleyerek, hızımıza hız katarak yolumuzda daha da kararlı adımlarla yürüyeceğiz. Durmak yok yola devam. Türkiye için üretmeye, Halka hizmet için gece gündüz demeden çalışmaya devam…” Arif Haktan Yamantürk

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama