ELMAS Eczanesi
ELMAS Eczanesi
KIZILTAN Eczanesi
KIZILTAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ELMAS Eczanesi
Tabaklar Mah.Cumhuriyet Cad.No:58(Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi Karşısı)
Tel: 0374 212 72 73
ELMAS Eczanesi
Tabaklar Mah.Cumhuriyet Cad.No:58(Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi Karşısı)
Tel: 0374 212 72 73
KIZILTAN Eczanesi
Kültür Mah.Cem Sultan Cad.:No:182
Tel: 0374 270 39 14
KIZILTAN Eczanesi
Kültür Mah.Cem Sultan Cad.:No:182
Tel: 0374 270 39 14
Bolu 5 günlük hava tahmini

“GÜÇSÜZLERE GÜÇ KATACAĞIMA NAMUSUM ÜZERİNE SÖZ VERİYORUM”

18 Şubat 2019

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizler Vakfı Bolu Şubesi’nin düzenlenmiş olduğu kahvaltıya katıldı. Kahvaltıda yaptığı konuşma ile yardımseverlerin büyük beğenisini toplayan Metin, önce kendini eleştireceğine, hoşgörülü olacağına ve güçsüzlere güç katacağına dair söz verdi.

 

Türkiye hızla 31 Mart yerel seçimlerine ilerlerken, AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin hafta sonu Kimsesizler ve Güçsüzler Yardım Vakfı tarafından Gazelle Otelde düzenlenen kahvaltı etkinliğe katıldı. Metin, etkinliğe katılanlara hitaben yaptığı konuşmada, belediye başkanı seçildiği takdirde, Bolu Belediyesi olarak Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizler Vakfı’nın her zaman yanında ve destekçisi olacaklarını söyledi. 

"ASLOLAN GÖNÜLE GİRMEK"

AK Parti adayı Fatih Metin, yoğun ilgi gördüğü kahvaltı programında vakıf üyelerini, gönüllere dokunan çalışmalarından dolayı tebrik etti. Kendisinin de 'gönüllere girecek bir hizmet anlayışına sahip olduğunu' vurgulayan Metin, "İnşallah önümüzdeki dönem Bolu'da gerekli hizmetleri yaparken, 'aslolanın gönüle girmek olduğu' bir hizmet anlayışını ortaya koyacağız." diye konuştu

"BİRİNCİ PARTNERİNİZ BOLU BELEDİYESİ OLACAK"

‘Mavi Melekler’ olarak anılan vakıf üyeleri ile güzel bir diyalog kurduklarını dile getiren Metin, “İnşallah Mavi Melekler ile beraber çok güzel işlerimiz olacak. Cenab-ı Allah Belediye Başkanlığı'nı nasip ederse, Güçsüzler ve Kimsesizler Yardım Vakfı'nın en önemli, birinci partneri Bolu Belediyesi olacak. Her konuda da onların yanında olduğumu buradan tekrar ifade ediyorum. Göstermiş oldukları fedakârlıktan dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah Rabbim sayınızı arttırsın" ifadelerini kullandı.

"NAMUSUM VE VİCDANIM ÜZERİNE SÖZ VERİYORUM"

Seçilmesi halinde yardıma ihtiyacı olan herkesin yanında olacaklarının altını çizen Metin, “Belediye Başkanı olduğumuzda şu ilkelerden hiçbir zaman ayrılmayacağımı bilmenizi istiyorum. Onları da söyleyeyim sizlere; Allah'ın izniyle gönüllü olmak için gönüllünün gönlünü kırmayacağıma, ona kırılmayacağıma, önce kendimi eleştirip, hoşgörü içinde olacağıma, elimden geldiğince, güçsüzlere güç katacağıma, görevden kaçmayacağıma, doğruluktan ayrılmayacağıma, namusum ve vicdanım üzerine söz veriyorum. İnşallah Rabbim bu andı yerine getirmeyi nasip eder" dedi. A. Haktan Yamantürk

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama