GÖYNÜK’TE DİKİLİ SATIŞ ÇALIŞMALARIYLA GİDERLER AZALIYOR

  14 Mart 2019

      Göynük Orman İşletme Şefliğinde 2019 yılı damga programıyla eşgüdümlü olarak belirlenmiş dikili satış programı çalışmalarına başlanıldı.   Damgası yapılan bölmelerde 1 metreküp...

   

   

  Göynük Orman İşletme Şefliğinde 2019 yılı damga programıyla eşgüdümlü olarak belirlenmiş dikili satış programı çalışmalarına başlanıldı.

   

  Damgası yapılan bölmelerde 1 metreküp ağacın satış fiyatını bulmak için orman işletme personelince daha önceden kesilmesi kararlaştırılan ağaçların kesilmesi, kabuklarının soyulması ve TSE standartlarına göre çıkması öngörülen ürünlerin tespiti ile verim yüzdesi hesaplama işleri gerçekleştirildi.

  Göynük Orman İşletme Müdürlüğünde dikili ağaç satış işleri, firmalara tahsisli ve açık arttırmalı olarak yaptırıldığı ve bu satışlar sonucu müşterilerin taze ve istediği boyda ürün elde etmelerinin sağlandığı ve işletmenin üretim maliyetlerinin düşmesi ile de karlılığının arttığı belirtildi.

  Ülkemizde ahşap endüstrisi sektörünün sürekli artan ham madde ihtiyacını karşılamak için dikili ağaç üretimine hız verildiği söylendi. Ahşap sektörün ihtiyacı olan odun ham maddesi üretimine en yüksek faydaların sağlanması için gerekli çalışmaların yapıldığı ifade edildi. Elif Erdoğan

   

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  1.397402048111