EVREN Eczanesi
SARUHAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

EVREN Eczanesi
Sağlık Mah. Dodurga Cad. Kutlu Apt. No:57(Çağsu Hastanesi Karşısı)
Tel: 0374 270 20 26
SARUHAN Eczanesi
Sümer Mah. Hattat Emin Barin Cad. Gündogdu Park Apt. No:87/13 A(Bilal-i Habesi Camii Karsisi)
Tel: 0374 220 20 05
Bolu 5 günlük hava tahmini

GÖLKÖY’E İLK KAZMA VURULDU

24 Temmuz 2020

Tarım ve Orman Bakan yardımcısı Fatih Metin, Gölköy Projesiyle ilgili verdiği sözü yerine getirdi. Bakan yardımcısı Metin’in talimatlarıyla Gölköy çevresinde yapılacak düzenlemelere başlandı.

Uzun zamandır vat5andaşlar tarafından dile getirilen şikayetlere sessiz kalmayan Tarım ve Orman Bakan yardımcısı Fatih Metin, Gölköy Projesini hayata geçirdi.

15 GÜN İÇERİSİNDE YOL TAMAMLANACAK

Gölköy Projesinin ilk ayağı olan barajı çevreleyen 5 km uzunluğundaki yolun yapımına başlandı. Devlet Su İşleri tarafından aktarılan ödenek sonrası İl Özel İdaresi ekipleri ilk olarak alt yapı çalışmalarını başlattı. Yolun yapımının 15 gün içerisinde bitirilecek.

 

KORUNARAK GÜZELLEŞTİRİLECEK

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin; ‘İlimizin yıllık 12 Milyon m³ su ihtiyacını karşılamakta olan Gölköy Barajı’nın havzası için Havza Koruma Planları yapıldı. Bu planlar çerçevesinde öncelikle havzada bulunan izinsiz yapılar denetlenmeye başlanıldı. Ardından planlara uygun ve belirli sınırlarda mesire ve sosyal donatı alanları oluşturuldu. Baraj çevresine giriş çıkış saatleri dahil bir çok düzenleme yapmayı planlıyoruz. Baraj havzasında kesinlikle yapılaşmaya izin vermeyeceğiz. Gölköy’ün Bolu halkı için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Tüm kurum ve kuruluşlarımızla koordineli bir şekilde gereken ne ise yapılıyor. Gölköy bir içme suyu barajı bu sebeple Gölköy’ü koruyarak güzelleştirmeye devam edeceğiz’ dedi.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama