ÖZCAN Eczanesi
EZEL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÖZCAN Eczanesi
Tabaklar Mah. Hastane Cad. Talu Apt. No:15(Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 218 19 90
EZEL Eczanesi
İZZET BAYSAL MERKEZ DEVLET HASTANESİ SK N.27/A (RUH SAĞLIĞI HASTANESİ KARŞISI)
Tel: 0374 2752844
Bolu 5 günlük hava tahmini

Geredespor’dan Ziyaret

8 Aralık 2014

    Geredespor Kulüp Başkanı Nazım Göktaş, yönetim kurulu üyeleri Eşref Töngemen, Mehmet Çomçalı, Bahri Duman, Ahmet Güzelce ve Bahri Esen, Gerede...

 

 

Geredespor Kulüp Başkanı Nazım Göktaş, yönetim kurulu üyeleri Eşref Töngemen, Mehmet Çomçalı, Bahri Duman, Ahmet Güzelce ve Bahri Esen, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ı makamında ziyaret etti.

 

Geredespor yeni yönetiminin gerçekleştirdiği ziyaretten ötürü son derece memnun olduğunu belirten Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, “Bizler yerel yöneticiler olarak kulübümüzün hep iyi yerde olmasını arzu ediyoruz. Bunun için de yasaların müsaade ettiği oranda, imkânlarımız ölçüsünde her zaman Geredespor´umuzun yanında olduğumuzu ifade ediyoruz. Bu noktada bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Geredespor ile her zaman birlikte, yan yana olacağız” dedi.

Geredespor Başkanı Nazım Göktaş, Geredespor’dan hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanı Mustafa Allar’a şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ederek, “İnşallah yeni yönetimimiz ile Geredespor’u hak ettiği yerelere çıkarmak için hep birlikte var gücümüzle çalışacağız” dedi.

 Geredespor  Başkanı Nazım Göktaş ve yönetim kurulu üyeleri Geredespor’a verdiği desteklerinden ötürü teşekkür plaketi takdim ettiler.

Haber Merkezi

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama