Geredespor’dan Ziyaret

  8 Aralık 2014

      Geredespor Kulüp Başkanı Nazım Göktaş, yönetim kurulu üyeleri Eşref Töngemen, Mehmet Çomçalı, Bahri Duman, Ahmet Güzelce ve Bahri Esen, Gerede...

   

   

  Geredespor Kulüp Başkanı Nazım Göktaş, yönetim kurulu üyeleri Eşref Töngemen, Mehmet Çomçalı, Bahri Duman, Ahmet Güzelce ve Bahri Esen, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ı makamında ziyaret etti.

   

  Geredespor yeni yönetiminin gerçekleştirdiği ziyaretten ötürü son derece memnun olduğunu belirten Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, “Bizler yerel yöneticiler olarak kulübümüzün hep iyi yerde olmasını arzu ediyoruz. Bunun için de yasaların müsaade ettiği oranda, imkânlarımız ölçüsünde her zaman Geredespor´umuzun yanında olduğumuzu ifade ediyoruz. Bu noktada bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Geredespor ile her zaman birlikte, yan yana olacağız” dedi.

  Geredespor Başkanı Nazım Göktaş, Geredespor’dan hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanı Mustafa Allar’a şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ederek, “İnşallah yeni yönetimimiz ile Geredespor’u hak ettiği yerelere çıkarmak için hep birlikte var gücümüzle çalışacağız” dedi.

   Geredespor  Başkanı Nazım Göktaş ve yönetim kurulu üyeleri Geredespor’a verdiği desteklerinden ötürü teşekkür plaketi takdim ettiler.

  Haber Merkezi

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.15453100204468