GEREDE’DEN İL BİRİNCİLİĞİ GELDİ

  14 Mart 2019

  Gerede Habibullah Üstün Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Bolu’da düzenlenen Arapça Etkinlikleri Yarışmasında, il birincisi olarak bölge finallerine katılmaya hak kazandı.

  Gerede Habibullah Üstün Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Arapça Metin Canlandırma Yarışmasında Bolu il birinciliği elde etti. Gerede İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğü’nce yürütülen Arapça etkinlikleri kapsamında Bolu´da, imam hatip liseleri arasında, Arapça Şiir ve Metin Canlandırma Yarışması düzenlendi.

   

  İmam hatip liselerimiz bir yandan yükseköğretime öğrenci hazırlayan akademik kurum olarak, bir yandan da mesleğe öğrenci hazırlayan mesleki eğitim kurumları olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen Arapça etkinlikleri kapsamında düzenlenen, Arapça Şiir ve Metin Canlandırma Yarışmaları da öğrencilerimizin mesleki yönlerini daha etkin hale getirmek ve mesleki donanımlarını en üst düzeye çıkarma amacı gütmektedir. Bu kapsamda Bolu Altındağ Belediyesi Kız İmam Hatip Lisesinde düzenlenen Arapça Etkinlikleri Yarışmasında İlçemiz Habibullah Üstün Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Arapça Metin Canlandırma dalında il birincisi olarak bölge finallerine katılmaya hak kazanmıştır” denildi.  geredemedyatakip

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  1.6099081039429