SOYSAL Eczanesi
ÖZCAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SOYSAL Eczanesi
Sağlık Mah. Sigorta Cad. No:23-A(Köroğlu Dev.Has.Polikinlikler Karşısı)
Tel: 0374 270 34 11
ÖZCAN Eczanesi
Tabaklar Mah. Hastane Cad. Talu Apt. No:15(Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 218 19 90
Bolu 5 günlük hava tahmini

GEREDE’DE HAC SEMİNERİ DÜZENLENDİ

25 Haziran 2019

2019 yılında hacca gidecek olan hacı adayları için Gerede Müftülüğü Toplantı Salonunda “Hac Yolcuları Eğitim Programı” yapıldı.

İlçe Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu’nun hazırlanan eğitim slaytları eşliğinde başlattığı seminer, görevli imam-hatip ve Kur’an kursu öğreticileri ile devam etti. Program İlçe Sağlık Müdürlüğü personeli Hemşire Yasemin Mert’in sağlık sunumuyla sona erdi. Hacı olmanın ve hacı kalabilmenin bilincinde olan bu yılki hac yolcularının, seminere katılımlarının yoğunluğu gözlemlenirken, hac yolcularının heyecanı ve seminerden memnuniyetleri gözden kaçmadı.

 

Seminer sonu bir açıklama yapan İlçe Müftüsü Şenoğlu; Bu sene hacca gidecek olan hacı adaylarının sıkıntısız ve haccın rükünlerini layıkıyla yapabilmeleri için gerekli bilgileri ve tatbikatları yaptırdıklarını hacı adaylarının kutsal topraklara vardıklarında burada yaptıkları uygulamalar sayesinde hac ibadetlerini daha kolay ve rahat bir şekilde yapacaklarını görsel izletiler ile de kutsal topraklarda mekânların tanıtımının yapıldığını, söz konusu yerlerin ziyaret edildiğinde seminerlerde verilen bilgilerle daha da bir anlam kazanacağını ifade etti. geredemedyatakip

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama