GEREDE’DE EĞİTİM MASAYA YATIRILDI

  9 Şubat 2018

  Gerede ilçemizde 2017-2018 eğitim öğretim yılı ikinci dönem okul müdürleri ve okul aile birliği başkanları toplantısı yapıldı. Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal başkanlığında yapılan toplantı Gerede Müftülüğü Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

  Yapılan eğitim öğretim yılı ikinci dönem okul müdürleri ve okul aile birliği başkanları toplantısına Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal, Belediye Başkanı Mustafa Allar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Çetin, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Ülger, İlçe Emniyet Müdürü Etem Çakır, şube müdürleri, okul müdürleri ve okul aile birliği başkanları katılım sağladı.

  Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Çetin eğitim öğretim faaliyetleri, tamamlanan yatırımlar, yapımı devam eden yatırımlar ve planlamalar hakkında sunum yaptı. Ardından İlçe Emniyet Müdürü Etem Çakır sunumları ile devam etti. Daha sonra karşılıklı istişarelerde bulunuldu.

  Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal; “Güzel bir gelecek, ancak nitelikli nesiller yetiştirmekle mümkün olacaktır. Güçlü yarınlara ancak eğitimli genç nesiller ile ulaşabiliriz. Gerede’de geleceğimizin teminatı çocuklarımızın eğitim ve öğretim kalitesini üst düzeye çıkaracak çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitim ve öğretimi noktasında tüm imkânlarımızı seferber ederek,  her türlü desteği vereceğiz” ifadelerine yer verdi.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.30953192710876