ÖRNEKBAŞ Eczanesi
PETEK Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÖRNEKBAŞ Eczanesi
Beşkavakavaklar mh Necdet Gören Cd Yardemir Konutları N:18/4 Blok(Şehit Yüzbaşı Burak Bilen Sağlık Ocağı Çaprazı)
Tel: 0374 220 10 10
PETEK Eczanesi
Bahçelievler Mah.Vardalı Sok. Sedef Apt. No:7/A (50.Yıl İlköğretim Okulu Karşısı)
Tel: 0374 213 31 33
Bolu 5 günlük hava tahmini

GEREDE UBYO’DA AÇIK KAPI GÜNLERİ ETKİNLİĞİ

15 Mart 2019

Gerede Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nda öğrencilerin kişisel ve mesleki gelişimlerinin yanı sıra psikolojik durumlarının da izlenmesi ve desteklenmesi amacıyla, yapılan etkinliklere bir yenisi daha eklendi.

Gerede UBYO’da bu hafta öğrenciler ile doğrudan iletişimin sağlanması, öğrencilerden gelen talep ve önerilerin etkin bir biçimde takip edilmesi ve süratle sonuçlandırılması amacıyla “Açık kapı günleri” etkinliği düzenlendi. Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleştirilen ve öğrencilerden yoğun ilgi gören etkinlik, önümüzdeki dönem boyunca, her hafta aynı gün ve saatte Yüksekokul Yönetim Kurulu toplantı salonunda yapılacaktır.

Yüksekokul Müdürü Prof.Dr. Kadir Murat Altıntaş başkanlığında yapılan toplantıya Pazarlama, Uluslararası Ticaret ve Lojistik, Bankacılık ve Finans bölüm başkanları ile birlikte Yüksekokul Sekreteri de bizzat iştirak etti. Ülkemizin çeşitli il ve ilçelerinden Gerede’ye gelen öğrencilerin mevcut sorunlarına çözüm bulabilmek amacıyla yapılan etkinlik süresince, öğrencilerin beklenti ve isteklerini dinleyerek ayrıntılı notlar alan Prof.Dr. Altıntaş; “Öğrencilerimizin talepleri ve önerileri titizlikle takip edilecek, hızla sonuçlandırılacak ve sonuçlar hakkında öğrencilerimiz bilgilendirilecek” dedi.

‘Yapılan tüm etkinliklerin asıl amacının, öğrencilerimize daha huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak ve geleceğe umutla bakabilen nitelikli bireyler yetiştirmek’ olduğunu belirten Prof.Dr. Altıntaş, etkinliğin sonunda oldukça neşeli ama bir o kadar da yapıcı gerçekleşen toplantı nedeniyle, katılımcı öğrencilere teşekkür etti ve eğitim öğretim hayatlarında başarılar diledi. A. Haktan Yamantürk

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama