İPEK Eczanesi
SİNEM Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

İPEK Eczanesi
Sağlık Mah.1440 Sok.NO 4(LATİFE HANIM ANA OKUL YANI)
Tel: 0374 222 97 77
SİNEM Eczanesi
Tabaklar Mah.Kutucular Sk.No:7/A(Karaçayır Migros Çaprazı)
Tel: 0374 218 21 26
Bolu 5 günlük hava tahmini

Gerede Müftüsü Yüksekokulu ziyaret etti

11 Ocak 2013

 
Yaklaşık bir yıldır Gerede Müftüsü olarak görev yapan Hasan İzmirli, kamu kurum ve kuruluşlarına yaptığı ziyaretler çerçevesinde Gerede Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Nurettin Akçakale’yi, Müdür Yardımcısı Nuri Sezer’i ve Gerede Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Mustafa Nursoy’u makamında ziyaret etti. Çok sıcak bir ortamda geçen ziyarette yüksekokul öğrencilerinin Gerede’deki yaşadıkları sıkıntılar konuşuldu.
Yapılan ziyaretten memnuniyet duyduğunu söyleyen Yrd. Doç. Dr. Nurettin Akçakale, Gerede’de müftülüğün yaptığı hizmetlerden ve çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, Müftü hasan İzmirli’ye görevinde başarılar diledi.
İlçe Müftüsü Hasan İzmirli ise Gerede’nin hafızlar diyarı olarak bilinen bir ilçe olduğunu, bu bağlamda, Abant İzzet Baysal Üniversitesine bağlı eğitim öğretim hizmetleri yürüten Gerede Meslek Yüksekokulunun ve Gerede Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu öğrencilerinin katkısının yadsınamayacağını söyledi. Müftü İzmirli, son olarak, Gerede’de Müftülük olarak üzerlerine düşen konularda üniversite ile birlikte öğrencilere yönelik çalışmalarda bulunmanın kendilerini mutlu edeceğini ifade etti.
Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama