GENEL MÜDÜR YARDIMCISI’NDAN ZİYARET

  16 Mayıs 2018

  Orman Genel Müdür Yardımcısı Zekeriya Mere incelemelerde bulunmak ve 2018 yılında Bolu Orman Bölge Müdürlüğü’nde yenilenecek olan amenajman planlarıyla ilgili toplantı yapmak üzere beraberindeki heyetle birlikte Bolu Orman Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

   

   

   

  İlk olarak Bolu Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin’i makamında ziyaret eden ve Bolu Orman Bölge Müdürlüğü ormancılık faaliyetleri hakkında bilgi alan Genel Müdür Yardımcımız Zekeriya Mere, Bölge Müdürü Hasan Keskin, Orman İdaresi ve Planlama Dairesi Başkanı Murat Çevirme,  Orman İdaresi ve Planlama Şube Müdürü Ali Özel, Bölge Müdür Yardımcısı, Orman İdaresi ve Planlama, Odun Dışı Ürün ve Hizmetler, İşletme Pazarlama, Silvikültür ve Ağaçlandırma Şube Müdürleri ile 2018 yılında amenajman planın yenilenecek 9 Orman İşletme Müdürlüğünün İşletme Müdürleri ve Müdür Yardımcılarının katıldığı Gölyüzü Sosyal Tesislerde bir toplantı düzenledi.

   

  Burada Amenajman Planlarının yapımı ile ilgili konularda açıklamalarda bulunan Genel Müdür Yardımcımız Zekeriya Mere planların yapılması çalışmaları esnasında tüm birimlerin gerekli hassasiyeti göstermesini istedi. Daha sonra toplantıda Orman İdaresi ve Planlama Dairesi Başkanı Murat Çevirme, Şube Müdürü Ali Özel ve Amenajman Denetim ve Kontrol Başmühendisi Mahmut Aydın tarafından amenajman planlarının yapım aşamasında dikkat edilecek hususlar anlatılarak, ormanların fonksiyonlara ayrılmaları konusunda detaylı bilgiler verildi. Toplantı sonunda ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Müdür Yardımcımız Zekeriya Mere ve beraberindeki heyet Bölge Müdürü Hasan Keskin ve ekibine teşekkür ederek çalışmalarda başarılar dileyip Bolu Orman Bölge Müdürlüğünden ayrıldı. Arif Haktan Yamantürk

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.22799491882324